Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhenkívüli terhességnél is...

A méhenkívüli terhességnél is megvannak a tünetek?

Figyelt kérdés
még nem voltam orvosnál ,de honnan tudjam meg hogy nem-e esetleg az a baj?sokat görcsölök.a teszt azt is kimutatja?
2010. máj. 4. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,


A méhen kívüli terhesség esetében a teszt csak a terhességet magát mutatja ki, azt nem sajnos ha méhen kívüli :( Az első orvosi vizsgálaton (pont emiatt érdemes már 6-7. hét körül elmenni) megállapítja a doki.

De egyébként azt mondják hogy akinek méhen kívüli az legtöbb esetben vagy nagyon görcsöl, vagy vérzés lép fel, stb. De ez persze nem mindenkinél van így ennyire az elején, ezért a 6. héten már érdemes dokit felkeresni.


De ne idegeskedj ezen biztos minden rendben van :))

Jó babavárást és csak pozitívan gondolkodj :) Ha kisebb görcseid vannak az nem jelent bajt, akkor van csak baj ha vérzés is kíséri vagy nagyon nem múlik.

28 hetes kismama

2010. máj. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A teszt sajnos nem mutatja ki azt, ha méhen kívüli a terhesség. Én is pont ettől féltem, ezért mentem orvoshoz a 6.héten. Bár még szívhang nem volt, de az látszódott, hogy jó helyen tapadt meg a baba.

Szerintem menj orvoshoz, úgyis csak akkor fogsz teljesen megnyugodni. De azért előre ne beszéld be, hogy baj van. Gondolkodjunk pozitívan :)

2010. máj. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!