Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor álmodott először a...

Ki mikor álmodott először a babájával? És mit?

Figyelt kérdés
Én ma éjjel álmodtam vele először.:) Még csak a 6. hétben vagyok. Épp szültem, és nagyon gyors szülésem volt, fájt is meg nem is, és emlékszem,h. a végére már alig emlékszem. Meg mintha aludtam volna a varrásnál. Láttam a babámat is, de nem adták oda, és nem tudom,h. fiú, v. lány lett.Hasonló történetek?:)
2010. máj. 4. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Első terhességnél többször is álmodtam, hogy lány (tényleg az lett, pedig uh-n soha nem mutatta meg magát). Egyszer egész éjjel szültem álmomban, mire bementem dolgozni, olyan voltam mint egy hulla, dögfáradtan pihegtem az íróasztalomnál egész nap...

Most második terhesség, egyszer álmodtam, hogy lány, egyszer hogy fiú. Még nem tudom, talán a napokban megmutatja magát :)

2010. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hú hogy mikor álmodtam vele először?Pontosan nemtudom de azt hiszem olyan 20 hetesen.Én is azt álmodtam hogy szültem és kislányom lett és tényleg kislányt várok.

36 hetes kismami

2010. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! én 14 hetesen álmodtam elöször a babával :) én közvetlenül a szülés utáni időszakról álmodtam, mikor kihoztam a kórházból és emlékszem nagyon boldog voltam, fiú lett a baba, habár én inkább lányt szeretnék :) úgy hogy remélem lány lesz :)

17h km

2010. máj. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:) egész éjjel szültem:) ez nagyon jó!

Köszi a válaszokat, várok még! Furi, h. már ilyen korán elkezdtem szülésről álmodni. De mitagadás már nagyon várom az első babymet!

2010. máj. 4. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én akkor álmodtam a babámról először amikor még nem is tudtam, hogy kismama vagyok,még tesztet sem csináltam.Én is szültem de a babám nemét nem láttam.Arra emlékszem még, hogy nagyon nagy hasam volt.Most 19+2 hetesen is elég nagy a pocim.Érdekes, hogy előre megálmodtam a terhességemet.Amikor pozitivat teszteltem akkor egyböl eszembe jutott az álom.Boldog babavárást kívánok neked is.

2010. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.:)
2010. máj. 4. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!