Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most terhesseg veteles...

Ez most terhesseg veteles vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
5napja kesik a menstruaciom tgnap este 1-2csepp barna utana 1-2csepp ver a pocim fajt nagyon gyengen gorcsolt. Ma reggel verbe keltem fel 2kicsi db volt benne.. Utana semmi kicsit gorcsol hasam es es ujbll neha verzek neha nem van amikor sotet van amikor vilagos. Tesztet csinaltam negativ lett ( Gabriel tesztet vettem elvileg verzes alatt is lehet csinalni) (barna folyasom csak nagyon regen volt de az mensi elott)

2017. jan. 4. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Vetélésnek nem mondanám, inkább annak, hogy valami elindult, de nem maradt meg. Ha vetélés lenne 5 nap késésnél simán pozi lenne a teszted legalább halványan.


Mivel valami elindulhatott,így vastagabb volt kicsit a méh nyálkahártya és annak a darabjai jönnek ki...

Nekem minden mensinél voltak darabok, ilyenkor ez még csak a méh nyálkahártya.


Ha nem indul meg rendesen a mensid akkor csinálnék két nap múlva még egy tesztet és irány a doki. Azért a szakasos vérzés nem biztos, hogy túl jó. És e mellett egyébként még így is lehet van odabent valaki...


Remélem minden rendben lesz akármilyen irányban.


10hkm

2017. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben koszonon ugy nez ki megjott mar.
2017. jan. 4. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Semelyik. Késett és most megjött. Nem kell kombinálni.
2017. jan. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen koszonom
2017. jan. 4. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!