Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két hónapja volt egy korai...

Két hónapja volt egy korai vetélésem. Most megint baba van, és egyre jobban félek. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Próbálok pozitív lenni, pozitív energiát sugározni, de azt veszem észre, hogy egyre gyakrabban szorul össze a gyomrom. Tudom, hogy igazából ez nem kérdés és nem is lehet rá választ írni, de mit tudok tenni ellene?
2008. okt. 8. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ugyanebben a cipőben járok, mint Te. Azon kívül, hogy elhitetem magammal, hogy ez egy másik terhesség és minden rendben lesz, sajna jobb és más nem jutott még eszembe.

Boldog babavárást!

2008. okt. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős terhes vagy? Voltál már dokinál, ha igen mit mondott? Kaptál esetleg Utrogestant?
2008. okt. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szió.Én febr 1-én veszítettem el a babám és márc végén újra teherbe estem.Én nem kaptam gyógyszert,csak Elevitet szedtem és ahogy tudtam abba hagytam a munkát és sokat pihentem.Nagyon nehéz ilyenkor nem a rosszra gondolni,de én azzal nyugtattam magam , hamár ilyen gyorsan itt a baba újra,akkor nagyon akar minket és nem lehet semmi baj.Teljesen sosem fogsz nyugodt lenni, hidd el.32hetes vagyok és még mindig aggódok érte minden nap.

Várd nagyon nagy boldogsággal és gondolj arra,hogy pár hónap és a kezedben tarthatod.

Ancsy

2008. okt. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak eggyet tehetsz, ne gondolj arra, hogy ez megismétlődhet, pozitívan állj a dolgokhoz. Eszedbe se jusson, hogy a vetélésre gondolj, mert az agy sokmindenre képes. Legyél boldog, hogy babócád lesz, és mindíg arra gondolj, hogy minden rendben lesz. Nekem is volt egy vetélésem, és ezt tanácsolták, most pedig 36 hetesek vagyunk!Gratulálok!
2008. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon az elején vagyok még, 4 hetes csak. De az előző az 5. héten ment el. Folyton azt hajtogatom magamnak, hogy "ott vagy benn jó helyen, és ott is maradsz"! :)
2008. okt. 8. 12:55
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, nem voltam még dokinál, mert ilyenkor még úgysem látná. A gyógyszerre pedig azt mondta még anno, hogy ha barnázás/vérzés van, akkor használható, de csodákra az sem képes.
2008. okt. 8. 12:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Átéltem én is, amit érzel. A mostani, (2.) terhességemmel az első 12 héten végig paráztam, de szerintem ez természetes ilyen előzmények után. Nem hinném, hogy agyban dől el, hogy mi lesz a pici sorsa, mert akkor egy babára váró nő se vetélne el.

Csak azt tudom tanácsolni, hogy kitartás, örülj hogy ilyen hamar megint babát vársz! És nyugodj meg: természetes, hogy izgulsz!

21 hetes kismama

2008. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hetesen ment el az első,most 25 hetes kismama vagyok és ugyanugy aggódom,hogy minden rendben legyen.

Szerintem megnyugtatni ugyse tudunk,ugyhogy vigyázz magadra!

Ha egészséges a babád,akkor ugyis minden rendben lesz!

Sok sikert!

2008. okt. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! én a helyedben elmennék a dokihoz már csak azért is hogy felirass vele valami magzatmegtartó gyógyszert pl:utrogestan tablettát!nekem is kellet szednem 12 hetes koromig mert már volt vetélésem!a szexre nekem azt mondta a doki hogy a 12.hétig azt is kerüljem az orgazmus miatt mert méhösszehúzódáshoz vezet ami ilyen korai terhességnél esetleg elindithat egy vérzést!ja és pihenés pihenés pihenés!!!én most vagyok 36 hetes és én is ugyanigy rettegtem az elején mint te, de szedtem a gyógyszert (utrogestant)pihentem főleg az elején és bent maradt a kis pocaklakóm!na de azért mostmár lassan kijöhetne!szóval nyugi nem lesz semmi baj! boldog babavárást üdv:36 hetes kismama
2008. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!