Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek milyen érték...

Szerintetek milyen érték számít súlyos vérszegénységnek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval a terhességem eleje óta alacsony a hemoglobin szinten, 116-al kezdődött, és többféle vaspótló készítmény szedése mellett is folyamatosan csökkent, 30 hetesen 79 volt.. Kaptam vénásan Ferrlecit injekciót, amitől csak 87-re ment fel. Azt mondta akkor az orvos, hogy meglátjuk, most 35 hetes vagyok, hétfőn megyek megint laborba, kíváncsi leszek.. Szerintetek?

2017. jan. 7. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

80 alatt màr az.

Nekem 104,90,84 volt. Hiàba szedtem bàrmit. Aztàn a vas lett 5x a véremben, de nem tudta beépìteni a szervezetem.

Szülés màsnapjàn meg 126 volt...

Nem nagyon lehet mit csinálni a gyerek miatt màshogy működik minden odabennt.

2017. jan. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 36 hetesen volt 72,5.

En vert kaptam akkor,38+3 naposan kellett volna befekudnom,es kaptam volna ujjra vert mert masnapra voltam csaszarra kiirva,de szerencsere 112 lett az eredmenyem igy hazasurranhattam meg aznapra.

Csaszarra is keszitettek vert,akkor sem kellett.de utana megbeszeltem az orvosommal,hogy ha mar elokeszitettek akkor had csopogjon,csak jobb lesz tole.

De nekem terhesseg nelkul is 100 alatt szokott lenni,rendszeresen kapok venasan vasat,es vert is szoktam a vas kura elott,ha nagyon pocsek az ertekem.

A ver az ami rendesen feltolt ha nagyon alacsony.nekem legalabbis.

2017. jan. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. És neked miért lett császár?
2017. jan. 8. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!