Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a tények nem utalnak...

Ezek a tények nem utalnak arra hogy ne jöjjön a baba ugye?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy akik próbálkoznak, de még nem sikerült a baba, azoknak akár egy pici gondjuk is van? Mármint rendszertelenül jön meg, vagy kevés vérzés, ilyenekre gondolok. Bocsánat, ha kicsit hülyén fogalmazom meg a kérdést!

21 éves vagyok, nemrég voltam orvosnál nincs semmilyen fertőzés, gomba stb. A ciklusom 31-32 naposak, nincs vele gond. A vérvételem is jó. Nyílván tudom hogy a páromnak is helyt kell állni(ő is rendben van) csak most a női oldal érdekel csak :)


2017. jan. 8. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos ez nem ilyen egyszerű.

Nekem a ciklusom olyan, mint az óramű. Mindig napra pontosan megjön. Sose maradt ki. Szóval sose gondoltam, hogy bármi gondom lenne. De sajnos kiderült, hogy mégis van. Nincs peteérésem. Én pl. nem tudtam régen, hogy peteérés nélkül is van normális ciklus.

2017. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oh értem sajnálom :(
2017. jan. 8. 19:47
 3/9 A kérdező kommentje:
Bár nekem ilyenkor több a folyásom és szúr a petefészkem is úgyhogy nekem rendben van elvileg :)
2017. jan. 8. 19:49
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi 10 hónapot próbálkoztunk, semmi bajom nem volt, csak nem jött össze.

Aztán mikor már megvolt a dokihoz az időpontunk ( nekem is a férjemnek is) és már egy kicsit nyugodtabb voltam h " na majd 2 hét múlva kiderül h gond van e" nem jött meg így másnap teszteltem és ott volt a 2 csík ☺

2017. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz vérvétel alatt? Mert a meddőségnek rengeteg oka lehet, pajzsmirigy, IR. Egyszerű vérvételből nem derül ki, csak ha kimondottan erre mennek rá. Sőt, lehet, hogy trombózishajlam miatt nem jön a baba, ezt se nézik automatikusan. És még egy halom más dolgot sem.

A 31-32 napos ciklus is gyanús szerintem, érdemes lenne akkor ultrahangra menni, amikor van a peteérésed, és megnézetni, hogy tényleg van-e peteérés. Mert fájdalmat okozhat ciszta is.


Nem azt mondom, hogy valami bajod van, hanem azt, hogy egy látogatás egy esetlegesen nem túl precíz nőgyógyásznál nem garantál semmit.

2017. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-nem igaza van. A természet legnagyobb csodája a fogantatás, es egy alaposabb kivizsgalaig fogalmunk sincs, hogy mi mindennek kell adott pillanatban stimmelnie. A meddosegnek 1000 es 1 oka lehet. (Petevezetek elzáródás, osszeferhetetlenseg, korai petefészek kimerülés, stb.....) Emelle a hormon gondok es újra stb.... Nem akarlak megijeszteni, lehet nincs baj, csak épp nem állt össze minden 😊 Kívánom, hogy hamar összejöjjön
2017. jan. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, és nagyon hasznosak a válaszok, viszont tegnap este csináltam egy tesztet és pozitív lett. :) Egyetlen egy dologgal nem értek egyet, azzal hogy valaki szerint a 31-32 napos ciklus gyanús, szerintem 4 nap késés nem olyan rossz. Utolsó köszönöm a jókívánságokat! :)
2017. jan. 9. 06:11
 8/9 anonim ***** válasza:
IR, PCOS, pajzsmirigy alúlműxi, ciklus rendszeres, peteérés van, tüsző megreped, nyálkahártya vastagság megfelel, párom andrológiai vizsgálata normális mégsem jön a baba. Augusztus óta.
2017. jan. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oh sajnálom, sok szerencsét! :) És köszi a választ
2017. jan. 9. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!