Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után enyhe inkontinencia?

Szülés után enyhe inkontinencia?

Figyelt kérdés

Valakinek volt ilyen?

Rendes szüléssel indultunk neki de aztan gyors csaszar lett belole.

Azota, neha, ha kicsi melegebb vizbe furdok, utana mintha szivarogna pisi/folyas, en nem tudom.. nincs ingerem ra, de erzem, hogy folydogal... nem mindig van igy, de mostanaban gyakrabb.8 honapna mutottek.


2017. jan. 9. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem közvetlenül a szülés után 2 hónapig olyan inkontinenciám volt, hogy mindig azt hittem, hogy erős folyásom van, de igazából a vizelet folyt be, minden egyéb inger nélkül. 4 hónapja szültem, most már jobb, de nem magától javult, hanem elkezdtem intimtornázni, nekem ez segített.
2017. jan. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez volt...inditott szules vajjudas csaszar....a szules utan 7-8 honappal jelentkezett ez nalqmis...nem mindig, altalaban heti 1 alkalommal...aztan nem tudom h az ido oldotta meg vagy a kovetkezo terhessrgem de mar elmult...4 honapja szuletett a kisteso, egyenlore nem tapasztalok ilyet
2017. jan. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Terhesség/szülés hatására sok nőnél előfordul. Kezdj el intimtornázni, az sokat segít.
2017. jan. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megesik. Nekem köhögésre, tüsszentésre, nevetésre... volt. Úgy 4 hónapig. Sima intimtorna (gyógytornász irányításával) kevés volt rá. Izomstim. kezelés használt.
2017. jan. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4kg feletti babát szültem és közvetlen utána semmi megtartó erőm nem volt, ez kb 4 napig tartott. Fokozatosan javult, 6 hétre már alig volt gond ebből, utána tornáztam is rá.
2017. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!