Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok vagy csak sokat...

Blau1999 kérdése:

Terhes vagyok vagy csak sokat késik?

Figyelt kérdés
December 18.-án volt az utolsó aktus és január 1.-ére vártam a menstruációmat. Azóta sem jött meg. Csináltam már 3 tesztet is, mind külön márka volt és mindegyik negatív lett. Az elsőt 6.-án vagyis 19 nappal a lehetséges megtermékenyülés után, a másik kettőt pedig ma, 9.-én, 22 (!) nappal után. Azért hangsúlyozom mert úgy tudom már a menstruáció várt első napjánál kimutatható. 17 éves vagyok úgyhogy nyilván nem állt be még annyira mint felnőtteknek, de ez így akkor sem tetszik. Hiába negatív a teszt, a mensim sehol és csak az nyugtatna meg igazán. Olvastam olyasmit is, hogy az ovuláció idején ha nagyon stresszelek/depizek akkor lehetséges, hogy az eltolja, és szent igaz, hogy akkortájt elég idegbajos voltam. Szerintetek csak sokat késik avagy kimarad, vagy méglehet rá esély, hogy az vagyok? Köszi a segítséget!

2017. jan. 9. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Legjobb lenne felkeresni egy nőgyógyászt, ha fennáll a terhesség esélye, mert pl. nem védekeztetek. Stressz miatt is késhet, és azért minden teszted negatív, de az emberi szervezet se mindig a nagykönyv szerint működik.
2017. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Már kimutatná a teszt, nem valószínű hogy terhes vagy.
2017. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sem vagy terhes, kimutatná már a teszt. A te korodban simán elöfordulhat az is, hogy teljesen kimarad. Minden esetre tanulj ebböl az esetböl ès legközelebb védekezzetek! Lesz még életed során untig elég gumi nélküli szex, úgyhogy semmi izgalmasról nem maradsz le, ha most még nem kockáztatsz ;)
2017. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! Ma szerencsere a 10.napon megjott! Boldogsag.
2017. jan. 10. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!