Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit fogyott a terhesség...

Ki mennyit fogyott a terhesség első trimeszterében? Én sokat, kezdek aggódni.

Figyelt kérdés

Én most tartok -10kilónál ami rengeteg...

A közérzetem borzalmas és most vagyok 7hetes pocakos. Nincs étvágyam, szerencsére nem hánytam még, de nem tudok enni csak nagyon keveset. Ti mennyit fogytatok?



2016. szept. 3. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudatosan híztam a terhesség előtt, hogy legyenek tartalékaim.5-öt híztam és 8 ment le az első hetekben.

Ne aggódj, a szervezet mindent megad a babának, igaz a te károdra. De nem soká jobban leszel és akkor egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, szedj kálciumot, magnéziumot.

2016. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

4-et de volt miből. 168 centihez voltam 65 kg, a 61 jobban esett. Egyébként szülés után pár héttel már 61 voltam szóval vissza se jött.

Az étvágyam végig elég rossz volt, bár voltak jobb időszakok. Meg nekem az első timeszterben a hányinger volt borzalmas, ez viszonylag hamar elmúlt, de az étvágyam nem igazán jött vissza max pár hétre.

2016. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm ugyanúgy "járt" ahogy te. A vizen és pár szem kekszen kívül semmit nem tudott enni, mert jött is vissza neki. Borzalmasan nézett ki, 45 kg-ra fogyott kb. 54-55ről pár hét alatt. Sápadt volt, folyamatosan émelygett, dolgozni sem tudott. A nőgyógyásza megnyugtatta, hogy a baba elveszi magának ami kell, hiába nem marad benne meg semmi, ne aggódjon.
2016. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm 15 kilót fogyott.. És nem hízott semmit sem.. Egészséges fia született 3150 grammal 53 centivel ;) Ne aggódj.
2016. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 kilót fogytam, de volt miből. Én hánytam is és étvágyam se volt, szóval nem is tudom, hogy sikerült csak ennyit fogynom.
2016. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A baba elveszi ami kell neki, ha 30 kg ra fogysz akkor sem artasz neki, ne aggodj!

En -8 kg ot fogytam az elejen, aztan osszesen +10 et hiztam a vegere.

2016. szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. En 55bol fogytam 10et. Eleg vekony vagyok. 168cm. Szoval, ha ugy nezzuk nekem nem volt mibol fogynom mert magas vagyok es vekony is. :(
2016. szept. 4. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!