Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhes vagyok. Arra...

22 hetes terhes vagyok. Arra gondoltam venni kellene egy fonendoszkópot hogy ne csak érezzem hanem halljam is a babám mozgásait szívverését. Vélemények az ötletemről?

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Nálunk mindketten egeszsegugyisek vagyunk,de nem gondoltuk, hogy hallgatozni kellene...


Azt viszont tedd meg hogy nem simogatod a hasad reggeltol estig, mert annak rossz vége lehet.


38hkm

2017. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Azzal nem fogod hallani. A védőnők sem azzal hallgatják.


Magzati szívhangfigyelőt vegyél, ami kvázi egy ultrahang. Keress rá a neten. Bababoltokban lehet kapni.

2017. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom azzal hallanád-e,viszont lehet kapni magzati szívhanghallgató készüléket. Többféle is van a piacon. Nekem Angelsound márka van,kb 13.héttöl hallani vele a kicsit,igaz mióta érzem a mozgást csak akkor veszem elő ha a picinek lustább napja van. 27hkm
2017. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Miért vennél fonendoszkópot, amikor van otthoni doppler is? Angelsouds újonnan 10 ezer körül van, használtan (tökéletes az is, nekem olyan van) ennek a fele.


Én félidőtől szülésig használtam, nem kifejezetten hobbi hallgatózás céljából, hanem ha keveselltem a mozgást. Finoman mozgó babám volt, sosem csapott bent nagy bulit, így nekem nagyon hasznos volt, megnyugtatott.

2017. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak egy ötlet volt :) a mozgásával is beérem mert nagyon aktív :)
2017. jan. 9. 22:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább angelsound! Én már 30 hetes vagyok, 11.héttől hallottuk a szívhangját. Most csak akkor veszem elő, ha lustább napja van. Na meg a csuklását meghallgatni :) az elég muris :)
2017. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is az angelsounds készüléket javaslom. Brendonban vettem 11ezer volt és 12 hetesen már megtaláltam vele.
2017. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vettünk egyet hogy legyen, nem is volt drága.
2017. jan. 10. 17:20
 9/9 anonim válasza:
Milyen fonendoszkópot vettél?
2017. febr. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!