Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet ha haton fekve...

Baj lehet ha haton fekve alszok el?

Figyelt kérdés
27 hetes vagxok es mostanaba haton fekve szoktam elaludni.Ez okozhat valami bajt?
2017. jan. 10. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért okozna? Már kihalt volna az emberiség! :)
2017. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi nem okozhat bajt, ami neked kényelmes! Ha fejen állva kényelmes aludnod, akkor tedd azt, ha háton fekve, akkor meg feküdj úgy. Ami neked nem kényelmes, az valószínűleg a babának sem az, de ami igen, az őt sem zavarja.
2017. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem leszakad a derekam 5 perc háton fekvés után így én nyilván nem alszom háton. Tudom, azt mondják nem jó a háton alvás, de ha galibát okozna is te szédülnél így nyilván fordulnál is emiatt, nem a babában okozna kárt.
2017. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de orulnek, ha en is tudnek ugy aludni :) mar az oldalamon se az igazi, faj mindenem tole. igy maradt a kismillio parna es a felig ulo alvas :).
2017. jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!