Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen baj lehet abból ha...

Veszelszkiandi kérdése:

25 hetesen baj lehet abból ha hanyat fekve alszok?

Figyelt kérdés

2016. febr. 19. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

A dokim azt mondta, hogy háton alvásnál a méh a gerincre nehezedik, és a nagyobb erekre, ami légzési nehézségeket okozhat és szédülést, ájulást akár. Vagyis nem a magzatnak, hanem neked rossz.


Én mindig bal vagy jobboldalt alszom, de mindenki más, akivel beszéltem eddig, csak a hátán tudott már az én koromban (nekem oldalra nem nő a hasam, így kényelmes oldalt) és mégis jól voltak.


37hkm

2016. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A babának nem lesz baja, mert te sokkal előbb elájulnál, mint a babának károsodása legyen. Én végig aludtam hanyatt, mert már csak úgy volt valamennyire elviselhető, szerencsére rendben van minden a fiammal,aki már 7hónapos.
2016. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó hetekben már nem esett jól. Amíg kényelmes, addig nyugodtan lehet.
2016. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hú én mindkét gyerekemmel háton aludtam. Oldalt nem bírtam, mert ha el akartam fordulni, akkor annyira fájt a hasam, majd' leszakadt. Így néha a lábam v. a kezem kicsit elzsibbadt, de más kellemetlenségem ebből nem volt.
2016. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is többnyire hanyatt alszok. akkor fordulok oldalra amikor már nagyon nyomja a súly a derekamat.

26 hkm

2016. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy a keringés miatt a bal oldalon ajánlott aludni. De ezt a babákkal (magzatokkal) nem beszélték meg. Mert hiába aludnál te úgy, ha a gyereknek olyannyira nem tetszik, hogy addig rugdossa az oldaladat, amíg meg nem fordulsz. :) Aztán a másik oldal sem tetszik neki, így kénytelen vagy félig ülve aludni. Ha sikerül...

Én egyébként sokszor ébredtem hanyatt fekve, sőt mostanában az is előfordul, hogy félig hason.


38 hkm

2016. febr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!