Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet rózsaszínes...

Mitől lehet rózsaszínes pecsételő vérzés terhesség elején?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel óta ha wc-re megyek a wc papír mindig rózsasínes véres lesz. El is mentünk vele délután a korházba vettek vért, de abban nem találtak semmit, ultrahangra még nem kaptam időpontot. Nagyon aggódom hogy mi lehet. Volt valakinek ilyen terhessége elején? 5 hetes terhes vagyok.

2017. jan. 11. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

volt, és barnázás is. Utrót szedtem 12-13.-hétig.


Ha élő a vár akkor van nagyobb gond, ha barnás, nem annyira. Nőgyógyászhoz mennék, progipótlásért, nehogy gond legyen.

2017. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezidáig nekem 5 alkalommal volt kisebb vérzésem. Most vagyok 22 hetes. Okai lehetnek: -hormonprobléma: ilyenkor gyógyszert vagy kúpot kapsz a 12. hétig, -mélyen fekvő méhlepény: a méh növekedésével fentebb kúszhat, ha nem és a terhesség végén éri vagy fedi a méhszájat akkor császármetszés, -erölködés: pl szorulás esetén megpattan egy ér a hüvely falán, -hüvelyi fertőzés, gyulladás: fontos a kezelése, mert problémát okozhat, - hematóma a méhben: ha nem túl nagy akkor nincs gond,mert kiürül vagy felszívódik, - a legrosszabb eset a terhesség elhalása( de reméljük, hogy nálad nem ez van). Ha nincs fogadott orvosod érdemes mielőbb elmenni egy magánrendelésere, mert az sztk-s rendeléseken nem mindog foglalkoznak az ilyen esetekkel, főleg, ha még ilyen korai terhességről van szó. Remélem minden rendben lesz! Ne idegeskedj, de cselekedj!
2017. jan. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sajnos vetélést jelzett:(

Sztem menj orvoshoz minél elöbb.

Kívánom h neked sikerüljön!!!:)

2017. jan. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A vérvétellel adtak a sz.rnak egy pofont, már bocsánat. Nem tudom, mire számítottak...

Nálam is vetélést jelzett a vérzés.

Utrogestant kellett volna kapnod. KEress egy magándokit azonnal (a mielőbb nem is elég), hátha még menthető a dolog.

2017. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!