Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-hetes terhesen lehet-e...

4-hetes terhesen lehet-e menstruáciòs vérzés?

Figyelt kérdés
A hèten vettem kèt terhessègi tesztet ami pozitìv lett,majd elmentem nőgyògyászhoz mert 2szer volt barnás folyásom.Azt mondták nem látnak semmit menjek el laborba ahol menotestet csinálnakMeg is lett csūtörtökön ami pozitìv lett.Nagyon boldogok vagyunk vagyis voltunk tegnap estig amikor is elkezdtem vèrezni.Megijedtem ezèrt hìvtam a Nőgyògyászati klinikát,ahol azt mondták hiába megyek nagyon fiatal terhes vagyok nem látnának semmit!0 negatìvos a vèrcsoportom,ès tavaj volt már egy elhalt terhessègem.

2016. nov. 12. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy kémiai terhesség volt.
2016. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Sajnos egyet kell értenem az előttem szólóval.

Helyedben elmennék egy teljeskörű vizsgálatra, a párommal együtt, hogy megtudjuk kivel/mi lehet a probléma.

2016. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az pontosan mit takar a kèmiai terhessèg erről mèg nem halottam!
2016. nov. 12. 15:51
 4/14 A kérdező kommentje:
Mèg annyit szeretnèk kèrdezni ,hogy egyáltalán nem fáj semmim,nem görcsölök semmi.Ìgy sincs esèlyem arra hogy pici baba legyen?Sok mindennt elolvastam ebbe a 2napban de nem tudok rájönni a baj forrására!
2016. nov. 12. 15:59
 5/14 anonim ***** válasza:

Kémiai terhesség azt jelenti, hogy a baba megfogant, elkezdett beágyazódni, termelődött egy kevés, kimutatható HCG, majd valami miatt abba maradt a fejlődés, felszívódott, és megjött a menstruáció.


Ha többször előfordul, nőgyógyász vizsgál meg, nincs-e szervi, hormonális eltérés ami miatt nem tud kifejlődni a terhesség.

2016. nov. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Èrtem ès köszönöm! :-(
2016. nov. 12. 16:14
 7/14 anonim ***** válasza:

Na most én 0 negativ vagyok.

Ez az első terhességed?

Első terhessegnel nem befolyásol a vercsoport, 2. szülés után meg kapnod kellett anti d-t.

Amúgy valószinű hogy az történt amit irnak.

Nagyon görcsöltél mellé?

A férjem sogórnőjéből ömlött a vér.

Akkor is megfogant de valami miatt nem tapadt meg rendesen.

Van ilyen. Ne légy szomorú ez azért szokott lenni mert beteg lett volna.

2016. nov. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tavaj is volt egy terhessègen ami 7hetesen elhalt.Megkaptam az Anti-D a vèrcsoportom miatt.Nem fáj semmi ès nem görcsölök csak vèrzek bár most voltam pisilni most pedig nem vèrzek nem tudom mi lehet.Tudom nem szabad idegeskedni de nagyon vártuk ezt a pillanatot a párommal ès tegnap este elkezdtem vèrezni.Fájdalommentesen.Mèg nincs babám sajnos csak egy elhalt terhessègem volt.
2016. nov. 12. 16:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Én 6hetes terhesen véreztem fájdalom nélkül. Nem lett végül probléma,már 3hónapos,egészséges babám van. Szóval még nincs minden veszve,még van rá esély.
2016. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ!!!!
2016. nov. 12. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!