Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cx2222 meddig huzhatom meg?

Cx2222 meddig huzhatom meg?

Figyelt kérdés
Nagyon sok a joslo fajasom mindig rendszeresek de aztan elmulnak. A doki aztmondta ebbol egy heten belul baba lesz teljesen bevan illeszkedve a feje a magzatburok ep es a doki ki is tapintotta. Mondtam h pisilesnel nagyon feszit ott lent valami es azt mondta az a baba feje .
2017. jan. 11. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha a doki azt mondta egy hèt, akkor maximum egy hèt! :) sok sikert
2017. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én orvosom pl a 37. héttől azt várta hogy mikor hívom, mondta hogy akár burkot is repeszthetne... Erre végül indítani kellett
2017. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!

nekem is egy hetet mondott ilyen értékre az orvosom szerdai napon pénteken egész napos derékfájás még aznap este korházba érkezés utàn 3/4 òra mùlva kezembe volt a fiam!

2 hetes élmény!

2017. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ezzel az értékkel szülni mentem. De előtte pl 5 hétig volt c2111, nem változott egészen a szülés beindulásáig.

37 hetesen nekem azt mondta a dokim, hogy eléggé lent van már a feje de még nem az igazi. Majd 39 hetesen hétfői napon lett teljesen beékelődve (kevesebb magzatvíz miatt gyakori volt az UH) és vasárnap szültem, szóval innen még volt majdnem egy hét.

2017. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1222 volt szülés reggelén. Magzatvíz vizsgálatnál mondta a doki. Nagyon haza sem akart engedni. Annyit mondott, hogy messze ne menjek. Délután 3kor az egész napos keményedés átváltott 3 perces fájásokra. Este 6ra meg is szültem.
2017. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen értékem volt szülés előtt 1 héttel. :)
2017. jan. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!