Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitetek? Miert kell a...

Segitetek? Miert kell a tudoerlelo? Ezzel meddig huzhatom?

Figyelt kérdés

Bekerultem 2100mehszaja korhazba . Egy hetre . Kaptam tudoerlelot meg gorcsoldot mert gorcsoltem es magnezium hatasara sem mult el.

Orvos aztmondta h a mehnyak egyre jobban tunik el bekell fekudnom mert megrepedhet a burok.

Miert kell a tudoerlelo Es ezzel meddig huzhatom

Szombaton toltom a 30.hetet


2016. nov. 17. 18:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A tüdőérlelő azért kell,ha idő előtt megszületne a baba,akkor elég fejlett legyen a tüdeje a kinti élethez.Ez nem befolyásolja,hogy mikor születik.
2016. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Folyamatosan kapok infuziot kemenyedesek es hasgorcs ellen ..
2016. nov. 17. 18:29
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy az 1es írja,a korababáknál a legkritikusabb pont az önálló légzés. Amíg nem tud önállóan lélegezni,enni sem tud szájon át,lélegeztetőre kell tenni stb.
2016. nov. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
28hetesen 2110es méhszájjal,keményedésekkel kerültünk be.Kaptunk tüdőérlelőt,infúziót,magnéziumot és szigorúan feküdnöm kellett 3 hétig.Utána is kímélnem kellett magam.41 hétre szültem.
2016. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo 3hetet voltal korhazban?
2016. nov. 17. 20:29
 6/18 anonim ***** válasza:

Igen.Biztosra mentek az orvosok... :\


#3

2016. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Tüdőérlelő kell mert nem tudják biztosan az orvosok hogy megszületik e a baba vagy meggondolja magát. Fel kell készülni minden lehetőségre, es akkor ha világra jönne legyen minél fejlettebb a pici tüdeje.
2016. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%

Nem vonom kétségbe a dokid szavàt, de nekem fura hogy 2100 méhszàjjal befektet. Nàlam jobban nyitva volt a méhszàj és úgy sem fektettek be.

A tüdőérlelő azért kell, hogy meggyorsìtsàk a baba tüdejének a fejlődését ha mégis beindulna a szülés. Rutinszerűen adjàk inkàbb,mint hogy ne kapd meg, mivel azis idő amìg hat. De ez elővigyàzatossàg csak.


Mondjuk inkàbb előzzék meg a bajt. Én ugyanìgy görcsölve folyamatosan nyìlva a 38. hétig vittem. Te is bőven akàr túl is hordhatod. Csak ne idegeskedj, az àrt. Pihenj rengeteget, ha 2-4 hetet még kibìrsz màr nincs nagy baj. De kìvànom,hogy majd arra kelljen panaszkodnod,hogy lassan 40. hetet töltöd, de nem történik semmi. Kitartàs, minden rendben lesz. Jó babavàràst.

2016. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hat csajok hazajottem :) leszartak a fejem se magnezium se infuziot nem adtak .. baratnom ennyi idosen kivolt nyilva es ot sem fektettek be most szult ma a 41heten.
2016. nov. 17. 23:17
 10/18 A kérdező kommentje:
Es annyit mondtak h ugysem szulhetem meg ott a babat ha beindult volna a szules csak pesten. Es h maskor ne menjek be nekik ez sok papirmunka
2016. nov. 17. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!