Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség végén a kismama...

Terhesség végén a kismama torna segíthet beinditani a szülést?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elvileg nincsenek bizonyított praktikák. Egy ideig csináltam otthon a tornát videóból, mindig amennyit bírtam. Aztán 30 hetesen elkezdett nyílni a méhszájam, kórházban is voltam,így abba hagytam. Most viszont már csak egy hét van vissza. Elég sokat jóslózok, van amikor megorulok hogy ez már hátha az. Derekam is fajdogal. Itthon takarítok pakolaszok, persze nem viszem túlzásba. De mindenki azt mondja sétáljak sokat. Viszont most ezekbe a nagy hidegekbe annyira már nincs kedvem kint sétálgatni, plusz mire felöltöznék. Így arra gondoltam hogy esetleg a kismama torna segíthetne. Van erről valakinek tapasztalata?

2017. jan. 12. 12:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Én heti kétszer jártam kismamatornára, a 41. hétig :D, szóval az én tapasztalatom szerint ettől nem indul meg a szülés.
2017. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!