Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart ez a növekedés...

Meddig tart ez a növekedés fájdalom?

Figyelt kérdés

8. héten vagyok, és 6. héttől iszonyúan fáj a mellem, gondolom nő, de reggel a legrosszabb, mintha le akarna szakadni.

Alig van még émelygésem is. Néha gyomorégés. Remélem ettől a baby még egészséges lesz.Az első vérvételem 11 hetesen lesz, éhgyomorral kell menni?


2008. okt. 8. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nem akarlak elkeseriteni,de én a 16hétben vagyok,és ha lehet mondani,nekem még mindig nagyon fájnak a cickóim.Ugy emlékszem,h a 12hét körül picit megszünt,de azota ugyanugy van.A gyomorégésem is ugymond állandosult.Ugy tudom,h minden vérvételre éhgyomorral kell menni.

Boldog babavárást!

2008. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a 10. hét végén vagyok, de sokszor legszívesebben fognám a melleimet, mert akkor is fájnak, ha sétálok, vagy lehajolok, vagy akárcsk felöltözök. Én is bízom benne, hogy csillapodik, bár sok helyen azt olvasom, hogy még eltart egy darabig. Mindegy, kibírjuk, mert megéri, nem igaz? :)
2008. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A növekedési fájdalom akár a szülésig is eltarthat, teljesen egyénfüggő.

Az émelygés meg gyomorégés miatt ne aggódj, nekem sose volt semmi, mégis jól vagyunk, és már betöltöttük a 24. hetet is.

Az első laborra nem kell éhgyomorra menni.

2008. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 6 héttől a 17 hétig majd leszakadtak a melleim, iszonyúan fájtak, aztán pár hét nyugalom következett! Most 25 hetes vagyok és már két hete megint nagyon fájnak! De már 80 B-és méretről 95D-és lettem....

Kitartás! :)

2008. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!