Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 éve házasodtunk össze a...

2 éve házasodtunk össze a párommal, akkor kaptunk házasságról papírt! Az le van fénymásaova, az jó lesz a korházba ikor születik a baba?

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Sajnos nem elég.1 hónapnál nem régebbi másolatot kell kikérni a hivataltól.Legalábbis nekünk úgy kellett.
2017. jan. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2016 elején szültem Szegeden, elég volt a fénymásolat a 2013-as házasságról. Ott kérdezd meg, ahol szülni fogsz.
2017. jan. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De mi nem ebben a városban házasodtunk össze, én nem utazhatok feküdnöm kell! Ezt kikérhetem itt ahol lakok most vagy csak ott ahol összeházasodtunk? Szülő ezt kikérheti?

Meg még egy kérdés, ugye 1 hónapnál nem régebbi, de én nem tudom mikor szülök! Így is fekszem, ha koraszülött lesz hamarabb ki kell kérni. De ha végig sikerül vinnem a terhességet akkor megint kell kikérni?

2017. jan. 13. 08:18
 4/10 A kérdező kommentje:
2 es! Köszönöm akkor megkérdezem! Köszönöm!
2017. jan. 13. 08:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 2015 év elején szültem.Nekem a védônő azt mondta,új elektronikus rendszer van,amiből mindent le tudnak kérni.Csak fénymásolatot kellett vinnem.
2017. jan. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hu szuper! Köszönöm!
2017. jan. 13. 08:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem mit kell kikérni. Mi megkaptuk a házassági anyakönyvi kivonatot. Tavaly nyáron házasodtunk.

Amúgy én sem szeretném az eredetit bevinni a kórházba (féltem), még le infozom, hogy elég-e a fénymásolat nálunk.

2017. jan. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem mondani, hogy nekem is rajta van a papíron amit a védőnő adott a kórházba vivendő cuccokról.
2017. jan. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es régebben kellett egy 3 hónapnál nem régebbi igazolás a házasság kötésről.Azok akik abban a városban szültek,ahol házasodtak,nekik nem kellett,mert az anyakönyvi hivatal le tudta kérni,ami kellett.De akik másik városban,nekik kellett vinni.
2017. jan. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan abba a városba szültem ahol házasodtunk,így nem kellett.

A pár éve bevezetett elektronikus rendszer miatt meg bármelyik anyakönyvi hivatalba kiadják,nem csak ott ahol a házasság volt.

Hívd fel a kórházat vagy ha oda jársz gondozásra akkor az egyik alkalomnál kérdezz rá.Én anno az első gyereknél az illetékes anyakönyvvezetőt hívtam fel mert a kórházba is ő jár és ő az érintett ebbe nem pedig a szülésznő vagy a doki stb

2017. jan. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!