Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok. A...

7 hetes terhes vagyok. A laztol és kohogestol ugye nem megy el a baba?

Figyelt kérdés
2 napja szárazan kohogok erre tegnap vettem is Stodalt es az enyhe torokfajasomra Homeogene 9 szedek. Most éjszaka 37,7 volt a hoemelkedesem, most is annyi. Probalom huteni magam vizes torulkozovel. Ha felmegy a laz Rubophent vehetek be? Minden másra allergias vagyok! Ugye nem fog elmenni a baba a laztol és a sok köhögéstől?
2017. jan. 10. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
gyógyszert csak akkor vennék be, ha máshogy nem megy le. A hideg vizes törölköző semmit nem ér, nem fogja lehúzni, csak esetleg kellemes érzés. Langyosnál picit hidegebb vízzel tusolj le, az leviszi. 38 fölé ne menjen, erre nagyon figyel, mert elvetélhetsz! A köhögéstől nem fog elmenni a baba, de a 38 fölötti testhőtől simán!
2017. jan. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem magától a terhességtől is 37,7 volt többször is, telefonáltam az ügyeletre, azt mondták, hogy 38-ig ne vegyek be semmit, hütöfürdöt csináljak, ha kell.
2017. jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Panadolt vehetsz be nyugodtan, azt lehet terhesen, be ne lázasodj.
2017. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És igyál sokat sokat!
2017. jan. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lázat 38 foktól kell csökkenteni
2017. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Sajnos 38,2-ig felment. Beszéltem a védőnővel és a háziorvossommal is. Muszáj volt bevennem egy Rubophent. ( súlyos gyógyszerallergiam van csak ezt szedhetek de ez állítolag jó is így terhesen. Paracetamol tartalmú.)
2017. jan. 10. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!