Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire biztos, hogy ha az...

Mennyire biztos, hogy ha az orvos azt mondja, hogy 100%, hogy kislány lesz?

Figyelt kérdés
18hetes genetikai uh-on voltam,és az orvos kétszer is megnézte a nemét,és azt mondta,hogy 100%,hogy kislány! (Tudom,hogy ha ovu előtt pár nappal vagyunk együtt akkor nagyobb az esély a lányra,de úgy tűnik,hogy ovu után 1-2 nappal fogant a babánk!Meg nagyon rosszul is voltam az elején,fiamnál semmi bajom nem volt,tudom ,hogy ezek nem jelentenek semmit,mert ettől még fiú is lehet,csak rossz lenne ha rákészülünk a kislányra és a következő uh-on azt mondják,hogy kisfiú,persze őt is imádnánk)
2011. jún. 3. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát,ha 2x is megnézte,és azt mondta,hogy kislány,akkor valószínű,hogy kislány! :D

Persze ismerek olyan dokit,aki 50%-ra mondja meg a nemét a babának,de ő amúgy is egy k.csög...


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!

2011. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én már több sztorit hallottam amikor meglepődtek, nem mindig lehet tökéletesen látni, úh szerintem csak módjával vásárolj rózsaszínt egyelőre, később jobban látszik :D Addig vegyél pirosat, kéket zöldet :D
2011. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a doki nem hagy magának tévedési faktort,vagyis 100%-ot mond,akkor valószínű hogy biztosat mond.pl nem csak a nemi szerveket látta,hanem a petefészket is.
2011. jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is bizos voltam,hogy a 2.babánk fiú lesz,mert az ovu. után voltam együtt a párommal és teljesen más volt ez a terhesség,és amikor rákérdeztünk,hogy mi lesz,akkor el sem akartam hinni,hogy megint lány. én is rákérdeztem,hogy mennyi esély van arra,hogy téved,de azt mondta az ki van zárva,és igaza lett,mert 3hete megszületett a kislányom!
2011. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az orvosok,szonográfusok soha nem mondják azt hogy 100%,úyhogy ha ő azt mondta,akkor annak nagyon biztosnak kell lennie.
2011. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk 19hetesen mondták először, hogy lány, aztán mindig mutogatta a nuniját :)

90%-ot mondott a dokinő, de azt mpondta köv. uh-n 100%lesz.

Anna most 13hós:)

2011. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 24. héten 4D-n mondták azt, hogy nem 100, hanem 1000%, hogy kislány! Aztán a 29. héten is kislányt mondtak. Egy másik szonográfus. Remélem most már nem változik, mert akkor lesz egy kisfiunk csupa rózsaszínben és lilában :)))
2011. jún. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!