Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha krémmel kenem a hasam az...

Ha krémmel kenem a hasam az árt a babának?

Figyelt kérdés

Vettem egy szörnövekedès gátló krèmet mert nem règibe kaptam ilyen hajnövesztő olajat ès lefolyt a hasamra ès kiszőrösödött :( nagyon csúnya inkább vettem egy szörnövekedès gátló krèmet ,ès bekennèm vele a köldököm alatt.

Az ugye nem árt a babának?

Mert vizsgálatokra sem szetenèk úgy menni szőrös hassal elèg igènytelensèg lenne ,ès ha borotválom egyre csak nagyobb fog vissza nőni.

De nem akarok ártani a babának.


2017. jan. 13. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nem szívódik fel olyan mélyen, de én a helyedben gyantáznék. A szőrnövekedés gátló krém egyébként sem akadályozza meg a növekedést, hanem csak kicsit késlelteti.
2017. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Kizárt hogy attól lett szőrös a köldököd alatt hogy egyszer odafolyt valami csoda szőrnövesztő. Inkább hormonális dolog állhat a háttérben.

Szőrtelenítő krém nem túl egészséges a babától eltekintve se.

Nyugodtan borotválhatod, mert az tévhit hogy erősíti a szőrt.

2017. jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Lemaradt hogy tapasztalatból írom. Már több mint 10 éve borotválom és ugyanolyan mint kamasz koromban.
2017. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

A szőrnövekedés biztos h nem a lefolyt cucctól van. Terhességi hormonváltozás az oka. És terhesen nem ajánlott szőrtelenítő krémet használni.

Én is norotvával húztam le a vizsgálatok előtt. Most pedig már nem is kell borotválnom se. Mintha nem is lettem volna szőrös, olyan mint előtte.

2017. jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A hormonoktól van

Nekem is lett a hasamon terhesség alatt

Gyantáztam. Jobb mint borotválni

2017. jan. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne használd. Nekem volt egy bőrgyógyász pasim, és NEM terhesen sem engedte, hogy a LÁBAMRA kenjem. Ezekben nagyon durva cuccok vannak, azt mondta.

Amúgy szerintem sem a hajnövesztő olajtól van. Egyrészt nem hiszek az ilyen csodaszerekben, másrészt egyszeri alkalom biztos ne elég, még akkor sem, ha mégis hatásos.

2017. jan. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!