Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Huvelyi szuras,...

Mi lehet ez? Huvelyi szuras, feszules, fajdalom?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok. Mar egy ideje elojon ez az erzes reggel, ebredes utan. Akkor azonnal ki is kell mennem pisilni, azzal enyhul/elmulik. Igy nem is foglalkoztam vele kulonosebben. Viszont par napja napkozben is elojon. Ott egesz lent, mintha valami nyomna valamit par masodpercig, aztan jobb. Mar arra is gondoltam, hogy nagyon puffados vagyok es nem-e attol.
2017. jan. 13. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az érzés teljesen normális.ugyan ezt éreztem kb a 20. hétig.Boldog babavárást
2017. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én elmentem dokihoz, kérdezte viszketek- e vagy van - e folyásom, mondtam nincs. Aztán csak vett kenetett nekem gombám volt amitől a hüvelyem begyuladt!! Kaptam rá kupot! Meg mivel nem viszkettem elég későn emlîtettem a dokinak hamarabb kelett volna, mert nekem sajnos idő előtt a fertőzèstől kinyilt a méhszáj! De a kuptol jo lett elmult és a méhszáj se nyílt tovább.
2017. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nincs más panaszom és például tegnap alig, ma pedig nem is érzem ezt a bizonyos hüvelyi "szúrást". Viszont a védőnő múltkor nézte is, hogy van baktérium a vizeletemben, de letudta annyival, hogy valószínű csak a kórházi pohár nem volt steril. Szóval most tanácstalan vagyok. :/
2017. jan. 16. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!