Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen még nem híztam, gond?

13 hetesen még nem híztam, gond?

Figyelt kérdés
42kg voltam az elején, fel ment 44ig de a hányinger, hányás miatt újra 42 vagyok. Nem tudok sokat enni. Valaki volt igy?? Esetleg ötlet? Femibion t szedek
2017. jan. 13. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
dehogy gond, sőt! örülj neki! Küldök szívesen pár kilót, én 13 hetesen +4nél járok, felezhetünk ;)
2017. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Semmi gond ezzel. A babad akkora mint egy babszem.

En 25. heten meg -5 kg nal jartam, majd + 8 kg lett a vegere es egy 3,5 kg is baba.

Az, hogy terhes vagy, nem azt jelenti, hogy fel kell hizlalnod magad.

2017. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért már jóval nagyobb mint egy babszem :)
2017. jan. 13. 15:27
 4/10 Andizsuzsi ***** válasza:
Akkora, mint egy egy borsóhüvely. És kb 3 dkg.
2017. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Oke, akkor borsohuvely :)

2 eve voltam terhes, mar elfelejtettem a mereteket.

A lenyeg, kerdezo, hogy nem kell elhizni terhesseg alatt. A baba elveszi ami kell. A baratnom a 7. Honapig hanyt, minden nap

Infuziot kapott, azon elt ...

4 kgos babaja lett!


+ 200 kaloriaval kell tobbet enni terhesen, ez 1 szelet feher kenyer.

2017. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) csak a védőnő kicsit rám ijesztett
2017. jan. 13. 16:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Hat nemelyik vedono sajnos idiota ...

Kb 60 at ismerek szemelyesen ( egyutt tanultunk a foiskolan ket evet ) , hidd el, sokat be sem engednek a hazamba!

2017. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy? Ha olyan 152-155 cm, akkor szerintem semmi gond. Ha magas vagy, akkor a 42 kiló NAGYON kevés.


Én még 16 hetesen sem híztam.

2017. jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem gond.

En vekony testalkatrol inditva 20 hetes koromra szedtem fel masfel kilot aprankent, de pl 16 hetig semmit.

A vegere is csak 11 kg lett, szules utan annyi voltam, mint terhesseg elott.

Mondjuk azt nem irtad, hogy milyen magas vagy, de a 42 kg kevesnek tunik nekem, en 178 cm vagyok es izmos, sportos, mar 55 kiloval is csont es bor voltam, amikor kulonbozo okok miatt fogytam es a jart erom nem volt.

Szep dolog amit irnak, hogy a baba elveszi, ami kell neki es nem kell hizni, ez igz annal, aki normal testalkatrol indit, foleg igaz, ha sulyfelesleg is van, de egy esetleges alultaplaltsag igenis rizikos a babara nezve es az anyara nezve egyarant.

A 12. heten sem baaszem mar, ha jol remlik 6 cm korul van mar ilyenkor az ulomagassag, de kb innentol kezdve indul be a magzat jelentos fejlodese meretre, sulyra, szoval szuksege lesz a tapanyagokra, vitminokra.

Ha ugy erzed, hogy alultaplalt vagy, akkor figyelj oda, hogy a rosszulet elmulasa utan jokat egyel minosegileg es mennyisegileg is.

Ha alacsony vagy es ilyen sullyal is normal alkatu, akkor nem kell izgulnod akkor sem, ha meg jo ideig nem indul be temposabban a sulygyarapodas.

2017. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem gond! Nem értem a védönőket ezen miért vannak kiakadva! Én 30 hetes vagyok 5-6 kilot híztam csak!! De vérképem tökéletes magán dokim, és terhesgondozoba a doki is ezt mondta. Magzatvíz jó, a baba a korához képest 1 héttel nagyobb! Nem vizesedek, jol vagyok! Nagyon nagy felhejtást csinálnak mostanában ezen e suly mizèrián!
2017. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!