Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt ti kivántátok...

Terhesség alatt ti kivántátok az egészßéges ételeket?

Figyelt kérdés
En most leszek három hónapos es nem kell a gyümölcs. Zöldség sem nagyon. Mű kaja és édesség minden mennyiségbe gumicukor és fagyi. Szeretnek egeszségesen táplálkozni de pl a gyümölcslevet is kihányom. A savanyú uborkára rá sem birok nézni.feiss zöldség télen mwg tele van műtrágyával

2017. jan. 14. 11:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Es amugy tényleg kihányom vagy csak nem megy le a torkomon. Pl a kolát meg tudom inni de a gyógynövény teát nem
2017. jan. 14. 11:13
 2/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer sem hánytam, nem vagyok rosszul semmitől. De különösebben nem is kívánom az egészségesebb ételeket. Gyümölcsöt, zöldséget is csak tudatosan fogyasztok mert tudom, hogy kell. Eddig amit igazán kívántam, az a tejfölös kenyér, meg a paradicsomos húsgombóc volt.
2017. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én kívántam a gyümölcsöket nagyon, ettem is bőven. Meg a kefirt. De egészségtelen kajákat is sokszor.
2017. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk a tejtermékek tényleg jobban mennek joghurt az naponta több is
2017. jan. 14. 11:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a mákos dolgokat kívántam nagyon.
2017. jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kiskorom óta marha egészségtelenül táplálkozok, a terhességek alatt is így volt. Ez mellé iszonyatosan válogatós is... Semmi olyat nem kívántam amit egyébként nen ennék meg
2017. jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a 16.héttől kb.hammburgeren,pizzán,spagettin és társain éltem. Mellette a joghurtokat kívántam nagyon,meg a túrós tésztát 😂 Sajnos a 24.heten tethességi cukorbetegséget állapítottak meg így ha tetszik ha nem,sovány húsokból,zöldségekből,tojásból,halból és teljes kiörlésű kenyérből áll az étrendem. Nèha eszem csak gyümölcsöt,mert nekem nagyon megdobja a cukorszintemet. Szóval az első trimeszteri hányás után volt kb. 8 hét míg igazán kiélveztem a terhességem. De hát a babáért mindent. 28hkm
2017. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Furcsa mod nagyon kivantam a salikat , leveseket, gyumolcsoket. De sokszor ramjott a nassolhatnèk! :-(
2017. jan. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, pedig alapjáraton mindig próbáltam egészségesen enni, naponta 2x gyümölcs/zöldség, reggelire zöld turmix, stb.

Most pedig legszívesebben pizzán és jégkrémen élnék. Szerencsémre nem látszanak rajtam a plusz kilók, de azért igyekszem naponta legalább egyszer enni gyümölcsöt, akár joghurttal is

2017. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az egyiknél csak a chipstől, a másiknál meg csak a kolbásztól nem volt hányingerem az elején :) Utána (13. ill. 24. hét) már nem volt semmi extra, ugyanazokat szerettem, mint egyébként és nagyjából egészségesen ettem.
2017. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!