Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-35 hetes kismamik, hogy...

34-35 hetes kismamik, hogy álltok a szex-szel? Egész terhesség alatt mikor kívántátok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kívánom.
2011. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Én talán a középidőben kívángattam :) csak a párom nem akarta,most meg már nekem sincs hozzá kedvem,alig tudok már mozogni,nem lehetek egy "túl szexi lány"! :)
2011. aug. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az elsőnél teljesen rá voltam pörögve, főleg a 2. harmadban. most 35 hetesen is jó lenne, de már nem megy.... utoljára kb. 3 hete volt, de már nem az igazi.... férjem ugyanolyan mint máskor.
2011. aug. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egészen idáig nem érdekelt,most kezd,pedig már bálna vagyok ,nekem ez a 3. terhesség,első kettőnél abszolút nem érdekelt egész terhesség alatt.
2011. aug. 29. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!