Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet 6 hónaposan majd menni...

Kiscica21 kérdése:

Lehet 6 hónaposan majd menni utazni ki külföldre vagy veszélyes? Ha megyek mire kell vigyázni mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
májusban mennénk most vagyok 7 hetes kb 2 hétre mennénk görögországba
2017. jan. 15. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Lehet menni, de én nem mennék, mert parázósabb vagyok.

Ha bármi történik, hiába van ott is kórház stb...csak nem olyan. Utazás közben is félnék. Fürdeni amúgysem fürdenék a tengerben terhesen...

Szóval rengeteg okot fel tudnék sorolni, hogy miért nem, de bátraké a világ :D

2017. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

En most vagyok 7 honapos es nem.mennek...

En is elovigyazatos vagyok ami a terhesseget illeti. Nem tudom mivel mennetek en busszal sehova nem megyek mar, az auto 100 km-en is kenyelmetlen mar. Repulore nem szivesen ulnek terhesen.

2017. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden rendben lenne a terhességemmel, akkor természetesen mennék. Nem kell 9 hónapot otthon ülni emiatt.
2017. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 hónapos terhesen voltam a Kanári-szigeteken, a két nagyobb gyerekkel. Mindennap fürödtem a tengerben, és a repülőn sem volt semmi bajom. Az utazás, nyaralás a második trimeszter alatt a legveszélytelenebb, és tengervízben sokkal inkább szabad fürdeni, mint medencében, strandon vagy bármilyen más vízben, a só ugyanis fertőtlenít. Bár májusban még nem lesz aktuális.

Én vittem magammal a kiskönyvemet, leleteimet. Kérd majd ki az orvosod véleményét is, hogy van-e bármi miatt ellenjavallat.

2017. jan. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Ha a doki engedi, menj nyugodtan. Nyilván nem fogsz sziklat mászni, meg mélytengeri búvárkodni, hanem ami jólesik.

30 hetesen most karácsonykor autóval mentünk haza külföldről, 1400 km volt. Nagyon jól bírtam, még engem is meglepett, mennyire jól.

Ha lehet, inkább repülővel menjetek, úgy sokkal kényelmesebb.

2017. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó hónapig repültem (orvosi papírral), soha nem volt semmi bajom. Egészséges terhesség mellett mindent ugyanúgy lehet csinálni, nyilván az extrém sportokat mellőzve.
2017. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!