Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18. heti ultrahangon a baba...

A 18. heti ultrahangon a baba nemének meghatározása mennyire biztos?

Figyelt kérdés
Ma volt a 18.heti UH vizsgálat és a Doktornő azt mondta, hogy nagyon valószínű, hogy lány a baba (elvileg a nagyajkat látta). Mennyire lehet ez biztos? Milyen tapasztalataitok vannak?
2010. máj. 5. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkor lányt mondtak és az is lett. Elvileg ha jól mutatja magát akkor meg lehet állapítani, hogy a fiúknak van-e kukacuk vagy a lányoknak látszódik-e a hosszanti csík ami ugye a nagyajkakat jelenti. Gondolom akkor kétséges ha nem úgy fordul a baba éppen, hogy jól látszódik.
2010. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha jó a szeme és gyakorlott,akkor 80-90%. Egy nődoki mondta, hogy a fiuk általában büszkébben mutogatják a micsodájukat, a lányok szégyenlősebbek e téren ;))
2010. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát az én kisfiam nagyon szégyenlős:) Végig azt mondta mindenki, ha ennyire takargatja magát, akkor biztos lány. 23 hetesen derült ki, hogy kisfiú.

Barátnőméknek végig kislányt mondtak, és február 21-én megszületett Levente:)

2010. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az én ismerőseim között nincs olyan akinek tévedtek volna 18 hetes uh -on nekem csak 22 hetesen látta de akkor már biztosra mondta kislány!
2010. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszaitokat. Várom még a többiek tapasztalatait is :)
2010. máj. 5. 15:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 18. héten mondtak először lányt, olyan szépen mutatta magát, hogy nem volt kétséges. :-)
2010. máj. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a 32.héten lányt mondtak a második babóval(addig semmit)és 38.héten megszületett a kisfiam!Most a harmadik gyerkőcömet várom,itt végig (idáig 32.hét)fiút mondtak!Hát egy kicsit reménykedek,hogy tévednek!
2010. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fiúknál nagyobb biztonsággal tudják megmondani a dokik, hogy kisfiú lesz, érthető okokból :)

Viszont a szülésfelkészítő tanfolyamon azt mondták, hogy tapasztalat szerint csak 20%-ban jön be,

2010. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem már a 12. hetes vizsgálaton azt mondta a szonográfus, hogy valószínű fiú, a 14. heti 4D-s UH-on már nagy valószínűséggel mondta, és úgy is lett.
2010. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!