Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor készítettétek el a...

Mikor készítettétek el a szüléshez a csomagot?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a fiamnál nem készitettem el időben,mert túlhordást jósóltak és úgy voltam vele,ráérek az utolsó hetekben összepakolni.Úgyhogy hajnali fél hatkor miután a magzatvizem elfolyt,akkor pakoltunk össze a párommal,mert előbb jelentkezett a gyerkőc,mint amire ki voltam irva. :)

A kislányomnál ebből okulva már elpakoltam kb. 1 hónappal a várható szülés időpontja előtt.Azokat a dolgokat,amiket napi szinten használok pl.fogkefe,fogkrém természetesen akkor tettem bele a csomagba,mikor menni kellett a kórházba.

2010. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. a 38.héten pakoltam össze. De valahogy állandóan újrapakoltam, mert rájöttem, hogy ez még hiányzik, az meg felesleges, amarra meg még szükségem van :)

De azért hasznos volt, mert legalább egy alapcsomag meg volt, és mikor indultunk be, már csak ki kellett egészíteni.

Nekem hasznos volt, hogy papíron írtam egy listát, és azt pipálgattam ki, mikor mentünk be.

2010. máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kb 33 hetesen állítottam össze.-


38 hetes km

2010. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

32-34. hét között valamikor.

Magas vérnyomás miatt számítottunk korábbi szülésre. Nyilván túlhordtam :)

2010. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34.héten.35 hetesen hirtelen felment a vérnyomásom és beutaltak a kórházba.jó volt,hogy össze volt készitve.
2010. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!