Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehetek abban biztos...

Hogyan lehetek abban biztos hogy minden rendben van a pocaklakómmal?

Figyelt kérdés

11+1 napos kismama vagyok 7+4 naposan volt szívhang azóta még orvosnál nem voltam és engem ez aggaszt.

Nincs semmilyen tünetem és még 10nap van a következő kontrollig. Én addig megbolondulok annyira nem akar ez az idő eljönni. Tudom hogy más is volt hasonló cipőben és azok tanácsát várom. Köszönöm


2017. jan. 22. 15:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz benne biztos, nem tudják naponta ultrahangozni.
2017. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Csak bízni tudsz benne, hogy minden rendben van. Az a baj, hogy ilyenkor szívhang hallgatóval se biztos, hogy megtalálnád. Ezek sajnos ilyen hetek.
2017. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk arra is gondoltam hogyha vennék tesztet??!!??:/
2017. jan. 22. 15:36
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy. Nehéz, de próbáld elterelni a gondolataidat. Nincs olyan módszer, modern technika, amivel folyamatosan vizsgálgatni lehet szegény picit. Gondolj arra, hogy mennyi egészséges baba születik nap mint nap, főleg a fejlett országokban, és a tiéd is pont ilyen lesz.
2017. jan. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Nehogy vegyél tesztet, egy ekkora terhességnél már egyáltalán nem informatív. Nyugodj le, mert meg fogsz őrülni a szülésig.
2017. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Milyen tesztet?
2017. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
A teszt még vetélés után is pozitív (sőt szülés után is) valameddig. Úgyhogy azzal nem sokra mész.
2017. jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
En 9.hettol hallgattam szivhanghallgatoval. Megnyugtatott. Majd ha mar jol erzem mozogni, akkor nem hallgatotok minden nap. 12+2 vagyok ma.
2017. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
Vegyél szívhangfigyelőt! Még lehet, h nem fogod megtatálni, de az is lehet, h igen! Mi 5000 adtuk el a mienket, én imádtam! Végig használtam, ilyen parázoknak tökéletes!
2017. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Én is így voltam... se tünet, se semmi. Terhesnek sem éreztem magam. Úgy voltam vele, hogy az idegeskedés nem tesz jót. Se nekem, se a babának; úgyhogy saját megnyugtatásra elnentem magánban UH-ra.
2017. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!