Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valakinek méhben...

Volt már valakinek méhben kissé lecsúszott terhessége? Megmaradt?

Figyelt kérdés
6 hetesen elkezdtem vérezgetni. Elmentem ügyeletre. Ott azt mondták, kissé lejjebb van, mint kéne. Vagy ott tapadt meg vagy már elindult kifele. 11 mm a petezsák. Benne szikhólyag. Szívhang még nincs. Leleten az is szerepel, hogy hegterhesség sem kizárt. Diagnózis: fenyegető vetélés. Gyógyszert nem kaptam, mert azt mondta a doki hogy az elhelyezkedése miatt nem javasolja hogy egyelőre erősítsük. A vérzés éjszaka megszűnt, egyébként sem volt erős. A pisim nem volt olyan. Görcseim nincsenek. 2 nap múlva kell visszamennem uh-ra, de addig megőrülök. Valakinek volt már hasonló?

2017. jan. 23. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is eléggé lent van, nekem nem volt semmi tünetem nem is véreztem, csak az uh-on mondták hogy mi a helyzet. Lehet neked másabb azért a helyzet. Nekem elindult feljebb ahogy a méh növekszik. Legyél nagyon óvatos, no sex, ne emelj ilyesmi, kíméld magad.
2017. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Te hány hetes vagy? És akkor nem is dolgozhatsz vagy csak erőlködnöd nem szabad? Feküdnöd kell? Én ettől félek a legjobban, a fekvéstől. Egy 4 évessel szinte kivitelezhetetlen.
2017. jan. 23. 11:25
 3/9 anonim ***** válasza:

A hegterhességet úgy érted, h az előző császár hegén tapadt meg? Ha igen, az gond!

Ha szimplán csak mélyen van, az nem feltétlenül jelent bajt, mert ahogy nő a méh az fel fogja húzni, és nem lesz gond!

Ha elindult volna már kifelé nyílt volna a méhszáj is! Ezt nem mondta a doki? Meg akkor nem állt volna el a vérzés sem, beindul a vetélés! szóval szerintem tuti nem!

Vagy a hegen tapadt meg, vagy csak mélyebben, ezt kéne kideríteni!

3 császáros anya

2017. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, hegterhesség esetén az előző császár hegét értem. De ez még nem megállapított, csak nincs kizárva.
2017. jan. 23. 12:51
 5/9 A kérdező kommentje:
A méhszájról tegnap nem volt szó. Talán holnap.
2017. jan. 23. 12:53
 6/9 anonim ***** válasza:
8hetes uh-n mondta az orvos hogy nagyon lent ül a baba,látszik is hogy jol begubozott a "sarokba" :) nekem sok pihenést,sextilalmat javasolt de azota sincs problémám, 11hetes terhes vagyok,holnap megyek ujra orvoshoz.Annyit mondott az orvos hogy a méhszáj zárt teljesen de ha ne adj isten megnyílna akkor menthetetlen lenne :/
2017. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem mondták, h nyílik a méhszáj, akkor biztos nem nyílik, azt mondták volna!

Azért nem értem, mert egy jobb uh.-n gyögyörűen látszodik a hegvonal, a terhesség vége felé tized mm.-re pontosan megmondták nekem milyen vastag! Az látszodnia kell, h rajta van-e a hegen! Gondlom kórházba voltál ügyeleten, én elmennék magánba, egy profibb gépen ennek látszódnia kell!

Amúgy valakinek a méjszájon történik a megtapadás, és el sem mozdul egészen szülésig! Igaz császározni kell, de így is ki lehet hordani a terhességet! Szóval, nyugi!

2017. jan. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen kórházban voltam. Először a nőgyógyászati uh-val nézték, ott nem látták jól, ezért átmentünk a genetikai uh-s készülékhez. Az csak jó minőségű. A dokim sajnos nem volt bent, mert állítólag 48 órás ügyeletről ment haza. Majd ma felhívom, remélem reggel ő is ott lesz.
2017. jan. 23. 13:57
 9/9 Anndi ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi lett veled, ki tudtad hordani a terhességet?
2022. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!