Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak akiknek nehez volt...

Kismamak akiknek nehez volt az elso terhessege a masodik is ugyanolyan nehez volt? Vagy tenyleg nincs ket egyforma terhesseg

Figyelt kérdés
Sajnos az elso terhessegemnel eleg sok gond volt medence fajdalom, hanyinger, keresztcsonti fajdalom gyomoreges zsibbadas. Most szeretnek meg egy babat szerintetek ugyanez ek a tunetek lesznek?kinek milyen tapasztalata volt
2017. jan. 9. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem elsőnél semmi,másodiknál rosszul voltam végig. Ettől még tervben a harmadik
2017. jan. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első terhesség: az az igazi johnson&johnsonos àlom volt.

Màsodik terhessèg: ami előjöhet terhesség alatt, az nekem volt(a diabeteszt kivéve), hànyàs, fàjdalom,nyìló méhszàj,görcsök,gomba, bakteriàlis fertőzés, betegség, extrém vérszegénység,màj vese műkődészavar, viszketés, hajhullàs... Szóval minden. Mindehhez feküdnöm kellett emiatt meg jött a depresszió... Szörnyű volt.

Most a harmadikkal nem annyira àlomszerű,mert itt ott néha fàj, meg volt émelygés is, de semmi nagyobb baj nincs szerencsére. Ez amolyan àtlag terhességnek mondható.


Tehàt a 3-ból egyik sem ugyanolyan. Egy hasonló volt a szülés ideje és lefolyàsa.

2017. jan. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elsőnél semmi gond nem volt, utolsó percig dolgoztam, no hányinger, végig szeretkeztünk a férjemmel, stb.

Most másodiknál hányás, szurkálások, méhlepény eléri a méhszájat, kétszer haematóma miatt vérzéssel kórház, 19.héttől veszélyeztetett terhes vagyok, feküdnöm kell.

Nagyon nehezen viselem, ideges vagyok, aggódom, félek.

2017. jan. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első álomterhesség,másodiknál émelygés, harmadiknál a 17.hétig hánytam,ájuldoztam.
2017. jan. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 2. sokkal könnyebb volt, annál csak a 3. trimeszterben volt gyomorsavam de ennyi (na meg a végén inzulinoznom kellett a diéta mellett, de ezek is csak az utolsó hóbapban voltak).

Az elsőnél is volt terhességi diabéteszem, az elején nem tudtam sokáig állni mert szédültem, autós/buszos úton mindig rosszul voltam, többször hánytam is miattuk, vizesedtem, irtózatos gyomorsavam volt, tele lettem rettentően viszkető kiütéssekkel amik csak a szülés után múltak el (kb egyből)


Szóval nincs 2 egyforma

2017. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elso terhesseg allando hasgorcs, fenyegeto koraszules,fekves 20-39 hetesen.... masodik terhesseg semmi gond, alomterhesseg! Most 3.terhesseg 11.hete 4-7.het verzes fenyegeto veteles de azota minden rendben. Remelem most mar igy is marad.
2017. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!