Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok és néha elég...

23 hetes vagyok és néha elég keveset mozog a magzat, van olyan hogy 5-6 óra is eltelik ugy hogy nem érzem. Van másnak is igy? Vagy aggodnom kéne?

Figyelt kérdés
2017. jan. 23. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Megértem az aggodalmad,én is ilyen vagyok. Ha reggel nem erzem,akkor forgok jobbra-balra...de mindig megmozdul. Napközben én sem erzem annyira sokszor,inkabb este indul be. Önálló személyiségek,vannak mozgekonyabbak es kevesbe. Ha mozog,az jo😊 ne aggódj. Boldog babavárást.
2017. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi. mozog napközbe mindig, általában este van az hogy ritkán èrzem èjjel meg eggyáltalan nem vagy csak nem veszem èszre
2017. jan. 23. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 24 hetes terhes vagyok és én is ezen aggódom. Az én babám olyan, hogy két napi folyton és erősen rugdos, aztán 2 napig alig érzem, csak néha-néha rúg egyet vagy csak csuklik. Teljesen kiakaszt. Mindig félek, hogy valami baj van.
2017. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Èn is igy vagyok vele, minden nap elvárom szegènytől hogy gyakran mozogjon de nèha lustáb napja ugy látszik
2017. jan. 23. 20:42
 5/10 Melody0529 ***** válasza:
100%

23 hetesen még normális, van aki 20. hét előtt egyáltalán nem is érzi... :)


Ha nagyon aggódsz, jó praktika a kóla, kicsit bepörgeti a bébit, nekem mindig bevált, ha éppen pánikoltam, hogy nem mozog eleget :D


Illetve, ha nagyon nem akar mocorogni, akkor érdemes elfeküdni, lepihenni (főleg, ha meg is figyelted már, hogy este aktívabb), ugyanis nap közben azért mozog kevesebbet, mert ahogy te mozogsz, sétálsz, elringatod a babát. Amikor te lepihennél, ő akkor fog majd felébredni, hiszen már nincs az a ringó mozgás :)


Pár hét, és azt fogod kívánni, bárcsak kevesebbet mozogna :D nekem már konkrétan szétrúgta a bordáimat a kis vasgyúróm :D


39+3 hkm :)

2017. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már beindult a kislegèny. Első babám ès elèggè fèlek mindentöl nehogy baja legyen
2017. jan. 23. 21:19
 7/10 anonim ***** válasza:
szia :) 22 hetes vagyok van úgy h 2 napig nem is érzem utána meg egész nap annyit rúg, meg mocorog :D sztem normális van még hely nekik!
2017. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 24 órán belül egyszer kétszer mozog az is normális. Akkor van gond ha 24 óra eltelt és még nem mozog
2017. jan. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem elől fekvő lepény van, az is számít. Huszonpár hetesen alig éreztem mozogni, pedig amikor uh -n voltunk, nehéz volt lemérni, mert mindig ficánkolt. Negyedik baba, úgyhogy tudtam, mit kell ereznem, és mindig féltem én is, hogy baj van.

Most folyamatosan rugdos és helyezkedik, most ez a kellemetlen már.

34 hkm

2017. jan. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönom a válaszokat megnyugodtam
2017. jan. 24. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!