Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek 34hetesen mennyire...

Nektek 34hetesen mennyire aktív a babátok? Általában egy nap hányszor mozog? Nagy mozgást csinál vagy éppen csak mocorog? Úgy halottam hogy ilyenkor már belassulnak. Volt olyan akinek nagyon keveset mozgott már, mégse volt semmi baj?

Figyelt kérdés

2014. nov. 28. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem kb 33hetesen indult be úgy igazán.. konkrét könyököt látok,meg térdecskét. :)

éjszaka velem alszik.

36hkm

2014. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első végig lusta volt, napi egyet, ha rugott, így volt ez egész végig. 2. elejétől nagyon aktív. Olyan 30. héttől kezdett "kevésbbé" aktív lenni. Ez annyit takar, hogy előtte minden órában szinte mozgott, aztán meg nem minden órában, van, hogy 1-3 óra hosszáig csöndben van. Meglepetésemre, még mindig vannak rúgúsok, de általában mozgás van már csak. Egyik oldalról a másik oldalra átfordul. Az első az végig fejjel felfelé volt, kábé 34-36 hetesen fordult be, a második mindig is fejjel lefelé volt. Most vagyok 36+3. Az enyém most kezdett el csuklani is az elmúlt egy-két hétben. Ha kicsit megnyomkodom, rögtön megmozdul-nagyon ritka ha nem. Menet közben is símán mozog. Ha eleve nem volt nagy mozgó a babád, akkor nem kell aggódni semmiképp, ha nagyon pörgős volt, de most hirtelen belassult, érdemes megkérdezni az orvost, megkérni, hogy csekkolja a babát. Nem paráztatni akarlak, de azt mondják-írják mindenütt, ha a baba hirtelen változást mutat mozgásban, azonnal szólni kell. Feltűnő változásra gondolok. Hirtelen sokkal többet mozog, vagy hirtelen sokkal kevesebbet. Ezek utalhatnak akár problémára is.
2014. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezek a válaszok nekem is nagyon hasznosak voltak, köszönöm! 31 hkm :)
2014. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! En most vagyok 32+1. Az utobbi ket hetben lett eszmeletlenul mozgos a babam. Annyira,h.2 egymast koveto vizsgalatra mar faros lett :( (1 het telt el a 2 vizsgalat alatt). Ugyhogy most azt varju,h.visszaforduljon :)
2014. nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!