Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes leszek es...

6 hetes terhes leszek es maris felszaladt ram 4 kilo, pedig nem eszem sokkal tobbet, mint elotte, lehet azert, hogy mar nem szivom a cigit? Terhesen lehet fogyokurazni, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még véletlenül se állj neki fogyókúrázni!! azzal biztosan ártasz a babának! 4 kiló nem röppen fel csak úgy :) gondold át az étrended és ha tudsz valamin változtatni akkor változtass és biztos nem fogsz ilyen ütemben hízni. :)
2010. máj. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja és igen, a cigi elhagyása nagyon sok embernél hirtelen hízást eredményez...
2010. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Terhesen ne fogyókúrázz szerintem.Általában ha az ember leteszi a cigit,elkezd hízni.Én is így voltam.24hetes vagyok,de már 65kg-ra híztam fel,az 50-ről.Egyél sok gyümölcsöt,zöldséget,főzeléket és kerüld a zsíros kajákat meg édességből se egyél túl sokat.Főleg este ne egyél sokat,akkor hizlal a legjobban.Szedsz valami terhesvitamint?
2010. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
igen, egyrészt a cigi elhagyása miatt hízhattál ennyit, figyeld csak meg, hogy nem csipegetsz-e, amikor legszívesebben elszívnál egy cigit. de lehet, hogy terhesvitamint szedsz, és téged éppen hízásra hajlamosít. de az is lehet, hogy egyszerűen ilyen alkat vagy. nem kell és nem is szabad fogyóznod, csak figyelj oda a változatos, egészséges táplálkozásra.
2010. máj. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
sziasztok! koszi a valaszokat! :) akkor lemondok a fogyozasrol,majd leadom egyszer,csak megijedtem,hogy mi lesz igy a vegere?amugy pregnacare-t szedek plusz meg melle rendes vitaminokat is.
2010. máj. 6. 12:18
 6/11 anonim ***** válasza:

szia sorstárs! :-)


én is jártam ebben a cipőben. mikor hagytad abba a cigit? nekem ugye 4 hretesen derült ki hogy baba van a dologban. letettem a cigit és a következő 4 hétben majdnem öt kiló jött fel. mindössze elhagytam én is a cigit, és ez elég volt. most úgy néz ki azóta helyreállt, mert most vagyok 20 hetes és az elmúlt 12 hét alatt mindössze 3,5-4 kiló jött fel. tehát ne aggódj, helyre áll neked is a hízás. nekem a védőnő nem is számolja a cigi miatti kilókat, éppen tenap kérdeztem rá! mondjuk én előtte rendszertelenül is ettem, inkább rágyújtottam ha úton voltam és éhes voltam.


szia, jó babavárást. ja, és én eleve őár plusszal kezdtem!

2010. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szia! :)

En is 2 hete hagytam abba,majdnem 4 hetes voltam,mikor kiderult,hogy baba van. Remelem nekem is helyreall akkor,en is leszek olyan szerencses,mint Te. :) Pedig nem is nassolok,vagy csipegetek. En sem ettem rendszeresen es en is inkabb ragyujtottam,volt hogy csak delutan 5fele ettem eloszor.Reggeli sosem volt,de viszont ejfelkor meg sokszor nyitogattam a hutoajtot. :)

2010. máj. 6. 14:46
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy vettem észre, hogy aki ilyenkor terhesség elején leteszi a cigit, az az első trimeszterben olyan 6-8 kilót azonnal felszed.

Fogyózni nem szabad, de a terhességi cukorbetegség kezelésére kitalált "diétát" csinálhatod. Nézz utána a neten, elég ha a lényegét betartod, vagyis 6x eszel egy nagy alacsony GI-jű ételeket és bizonyos szénhidrátmennyiséget nem lépsz túl.

Ja és gratulálok a picúrhoz! :)

2010. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nagy = nap
2010. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szia, a 14.10-es vagyok.


igaza van aki írta hogy aki kismamaként leteszi a cigit, az nagy többségben felhízik pár kilót. kevés olyanról hallottam, aki nem. szóval ne aggódj, ha feljön az a 8 kiló is, nincs gond, ez természetes. nekem 20 év cigarettát kellett elhagynom, és ugye míg átáll a szervezet, az nem kis idő. Enni pedig egyél rendesen, én remegek, izzadok, szédülök ha nem eszem. cukrot is cisnáltak nekem, nem e attól hízok, de az nagyon szuper lett.


Fel a fejjel és jó egészséget.

vigyázz magadra

2010. máj. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!