Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor terhességi cukorbetegség...

Mikor terhességi cukorbetegséget állapítottak meg nálatok dolgozatok utána még?

Figyelt kérdés
Ha igen meddig dolgozatok? Munka mellett is oda tudtatok figyelni a diétára?
2017. jan. 24. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Ahol dolgoztam, miutan eljottem, terhes lett egy volt kollegam. 35. hetig dolgozott. Iroda. Tudott figyelni.
2017. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Egy kis ideig igen. Aztán pont azért maradtam otthon, mert a kedves főnököm egyáltalán nem érdekelte, hogy rendszeres időközönként enni kell. Pedig aztán rajta kívül senkit se zavart volna, hogy a fiókból bekapok két korpás kekszet.

Másnap elmentem a nőgyógyászhoz, és kiírt táppénzre.

2017. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha csak simán diétázni kell, az nem ok táppénzre. Én IR-es vagyok, egész életemben diétázom. :) Félidőig dolgoztam korábbi, félidőn túli vetélés miatt, eszembe nem jutott, hogy a diétám miatt jobb lenne otthon. Akinek inzulinoznia kell, lehet hogy más tészta, ahhoz nem értek, de egyszerű diétával nem kell otthon maradni. :)
2017. jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Miért ne dolgoztam volna??? Mindig vittem magammal az előre összekészített kaját, azt ettem.
2017. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Kolléganőnél is volt. Ő végig dolgozott, csak az utolsó 3 hétben nem.

Mert egyébként jól volt. Nyilván függ ez sok mindentől.

Mondjuk ez irodai munka. Tehát elég "szabadak" vagyunk. Nem olyan, mintha pl. egy kasszában ülnél egész nap és még pisilni is csak engedéllyel mehetsz ki.

Akkor eszünk, iszunk, amikor akarunk.

2017. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
24. héten állapították meg és 39. hétig dolgoztam. Nekem könnyebb volt tartani a diétát hétköznap, mint hétvégén. Meg volt a ritmusom, kollégák árgus szemekkel figyelték, hogy mit eszek, de ami ennél aranyosabb volt, hogy ők is dietaztak velem. Eltűnt a csoki, gumicukor, peksutemeny az irodából. Attertek az egészséges ételekre, együtt találtuk ki, hogy mit főzzünk másnapra. Hétvégén rosszabb volt, túl sok időm volt, többet gondolkodtam, hogy mit ennék.
2017. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

37. hétig dolgoztam, a diétához a kaját mindig összekészítettem és vittem magammal, senki nem szólt azért, hogy viszonylag gyakran járok ki enni.

Mindenki megértette.

2017. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem minden iroda egyforma. Nálam már abba belekötött a férfi főnököm, hogy nem igaz, hogy óránként nekem ki kell menni a mosdóba, csak lógni akarok.

Ráadásul inzulint is kaptam, és azt se szívesen adtam volna be ott mindenki előtt.

Az utolsó csepp az volt, mikor késve kaptam meg egy csomó papírt, ráment a szünetem, mire be tudtam fejezni időben. Utána pedig egyszerűen nem engedte ki enni. Délután olyan rosszul lettem, egy kolléga vitt be ügyeletre.

Azóta fel is mondtam, nem oda mentem már vissza.

2017. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
Már előtte is táppénzen voltam veszélyeztetett terhesként, nem tudom, hogy ilyenkor ki szoktak-e írni valakit.
2017. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!