Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfázás, torokfájás hőemelked...

Megfázás, torokfájás hőemelkedés esetén mit szedtetek terhesen?

Figyelt kérdés
Eléggé köhögök és 37,5 jelenleg a hőm. Házi módszerekkel próbálom legyőzni. Hűtőfürdőt mikortól kéne? Orrspray melyik hatásos? Sterimar nem használ igazán.
2017. jan. 24. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, én is most vagyok megfázva 13 hetes kismama vagyok.

Lázam nekem nincs, de tegnap azért kérdeztem a dokit mit szabad és mikor, ha kell.

Panadol láz és fájdalomcsillapító 38 foktól.

Hársfatea, gyömbér, méz citrom ezeket mind szabad.

Orrspray lehetőleg tenger vagy termál vízes (egyik sem segít csak minimálisan) De sokan mondják ha nagyon gáz sima orrspray is mehet, de nagyon ritkán. Emellett sokat kell inni és c vitamin meg gyümölcsök. Illetve van homeopátiás cucc ezt is doki mondta, de van akinek használ van akinek nem. oscillococcinum ezt terhesen is lehet használni, influenzás tünetek kezelésére, tehát megfázás és láz. Hűtőfürdőt is lehet 38 tól, de nem hideg vízben, hanem csak egy picivel kevesebb hőmérséklettel mint a tested. Illetve most egy kismama ismerősöm kórházban is járt lázzal és neki algopirynt adtak, otthon is szabad, ha más nem segít de ha lehet csak fél szemet és a végszükség esetén.


Ha teheted kerülj minden gyógyszert :)


Jobbulást!

2017. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vitamint, citromos teát és pihenést alkalmaztam.
2017. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. jan. 24. 18:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez még hőemelkedés ha jól gondolom. Terhesseggel kapcsolatban ezek sokkal ilyesztőbbek.
2017. jan. 24. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!