Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes még elmenni 4D ultraha...

Érdemes még elmenni 4D ultrahangra? 33 hetes vagyok!

Figyelt kérdés
ha igen akkor tud valaki valami jó és nem túl drága helyet ajánlani?
2008. okt. 9. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Szió.Mi mindig 4d-re járunk.Legutóbb 30 hetesen voltunk,olyan cuki kis babás volt az arca.Legközelebb mi is 33hetesen megyünk.Szerintem nagyon aranyosak ilyenkor.

Én kecskeméti vagyok,itt 12-15ezer közt szoktunk fizetni,attól függ mennyi képet kérünk és dvd-t.

2008. okt. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!Köszi szépen:)

Én a Péterffy Sándor Utcai Kórházában láttam 12.000 Ft-ért ott kapunk dvd-t 1 képet és videóra is felveszik:)

2008. okt. 9. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi a Kleopátra házban voltunk többször is. (Bp. XIII. Kárpát u. 9. 5/6.) Nagyon profik, és kedvesek. Azt hiszem 7.000 Ft volt, ebben benne van 1 dvd (zenei aláfestéssel) és 2 db fotó. Ha érdekelne a telefonszámuk: 06-30/8338-300.
2008. okt. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bármikor érdemes elmenni. :) Ilyenkor már csak azért is, mert egyre közelebb van a szülés pillanata, a kicsi egyre inkább babás.
2008. okt. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 29 hetesen voltam, akkor azt mondták, hogy sohasem késő, sőt, inkább 25. hét után, mint előtte. Ekkor a babát már nagyon precízen meg tudják vizsgálni, hogy minden megfelelően működik-e, de ha a mozizás a fő szempont, akkor annyi előnye van, hogy a baba már formásabb, babásabb. De sajna nagyobb az esély rá, hogy már befordult és alig, vagy csak nagyon nehezen lehet fotót készíteni a pofijáról.

Én a 4dGenesis-ben voltam, aranyosak voltak, nem is túl drága. CD-n kaptam képeket, dvd-n felvételt, egy képet nyomtatva és jelentést a babáról. Több, mint egy órán keresztül nézegettek bennünket. www.4dgenesis.hu

2008. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is a 4D-Genesist ajánlom!! Nagyon tuti hely!

www.4dgenesis.hu

2008. okt. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják 24-28 hetes kor között érdemes elmenni, de egy ismerősöm még a szülés előtt 1 hónappal is volt.
2008. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!