Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős kb 10-20 másodpercig...

Erős kb 10-20 másodpercig tartó derékfájás, jóslófájás lehet, vagy esetleg a szülés is kezdődhet igy? 38 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Kezdődhet, de csak akkor ér valamit ha "folytatódik is".

Ülj be egy kád meleg (de nem forró) vízbe, ha ott alább hagy, akkor biztosan csak jósló volt.

Én a második szülésemnél voltam baromi bizonytalan. Betettem a vekkert a fürdőbe jól látható helyre, és figyeltem, mi történik. :o)

A "rendes fájás" 40-60 mp hosszú, és az jellemzi, hogy pontos időközönként jön (a kezdete számít mindig kezdésnek).

2010. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a forró fürdőt ajánlották, mert egy héttel a tényleges szülés előtt fájásaim voltak, és nem tudtam mi van. Felhívtam a védőnőt aki a meleg vizes kádat ajánlotta, azt mondta, ha ott és azután nem múlik el, akkor irány a kórház. Elmúlt.
2010. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is 38 hetes vagyok és nekem este volt ilyen. Nem lehet, hogy a front?! Engem nagyon megvisel. Első gyerekemnél is kínlódtam ezzel.
2010. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,egyenlőre akkor volt egyszer ,azóta nem éreztem,most jöttem épp a tanácsadásról.Azért kérdeztem mert a szülészem azt mondta lehet a héten baba,és megijedtem,de azóta sem jött ez a fájdalom,úgyhogy gondolom van időnk még.
2010. máj. 6. 16:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam u.ez és most már hányingerem is van! Remélem csak a front mert én szeretném végig kitolni! 38+3
2010. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én se szeretnék még szülni,valahogy nem készültem fel rá,de végül is nem lenne baj ha túlennék rajta a hétvégén.Könnyü szülést kivánok Neked!
2010. máj. 6. 19:40
 7/9 A kérdező kommentje:
Könnyü szülést kivánok Nektek!!
2010. máj. 6. 19:40
 8/9 anonim ***** válasza:

március 13.-án délelőtt,és este is 10 perces fájások,vízbe be-fájások el...

14.-én este5percesek,7től 10ig,férjem mondta,öltözz,szülünk..én kádba be,fájások maradnak,spuri a kórház..15.-én hajnali5kor végül császárral kibújt Zsófi...megjegyzem,én akkor sem akartam bemenni a kórházba.a fájásokat tudni fogjátok,semmivel sem összekeverhető,én ha jöttt a fájás,kétrét görnyedtem,és csak az ágy szélén tudtam ülni.egyébként aznapra voltam kiírva,pontos volt a kis forradalmár:)

könnyű szülést mindenkinek!!

2010. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is 38 hetes vaygok. Nekem a párhónapos hátfájásom csapott át, illetve egészült ki derékfájással. Anyu szerint a derékfájásra figyeljek, mert nála úgy kezdődött a szülés, h egész nap fájt a dereka. A jósló nekem lent szurkál, eddig menstruációs görcsre hasonlított.
2010. máj. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!