Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik színt válasszam? Baby...

Melyik színt válasszam? Baby Merc Olimp!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Baby Merc Olimp kocsit szeretnék,de nem tudom,hogy milyen színű legyen!A grafit-rózsaszínt néztem ki!Szerintetek?Kislánynak kellene!Segítsetek!Köszönöm!
2010. máj. 6. 14:09
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
www.olcsobabakocsi.com!Itt meglehet nézni a színeket!:)
2010. máj. 6. 14:09
 2/21 A kérdező kommentje:
www.olcsobabakocsi.com
2010. máj. 6. 14:15
 3/21 anonim ***** válasza:
Szia! Na megnéztem őket :) Mivel kislányod én a szürke rózsaszínt vagy a narancsot vagy a világos zöldet választanám. Nekem is lányom van, szeretem neki a rózsaszínt, de szerintem ebből a narancsot kellene választanod.
2010. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem a szürke-rózsaszin tetszik,mi is ilyet vettünk,igaz tako babakocsiban.Nem koszolódik könnyen,és csajos:-)38hetes km
2010. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
SZia, nekem olyan van majdnem, mint az a zöld. Kislányom lesz:D Szerintem is narancs, vagy zöld
2010. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
nekem baby merc agat luxom van,és én az acél-tégla színt választottam.az tök unisex szín.lányom lesz.de mivel lehet h a következő babám meg majd fiu lesz így nem kell neki másikat vennem.ezért nem érdemes csajosat venni.
2010. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm az eddigi válaszokat!Nekünk a 2.babánk tehát mi már nem szeretnénk 3.babát ezért nyugodtan lehet csajos a színe!:)A férjem ragaszkodik a grafit-rózsaszínhez,de hátha megtudom győzni!:):)Aki a szürke-rózsaszínűt vette attól kérdezném,hogy a szürke nem túl világos?
2010. máj. 6. 17:25
 8/21 anonim ***** válasza:
én a fekete virágosat rendeltem a hölgynek:)
2010. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Szia!Nem akarok rámenős lenni, de szerintem a kunert vip babakocsi is ugyanígy néz ki, és a mózes alapból hozzá van, 36000.- ft-ért, a babahordozó pedig 12000 ft hozzá, tehát összességében, majdnem 15000 ft-tal olcsóbb.Itt megnézheted:www.tikotiko.hu

Nekünk ilyen van interneten rendeltük, ingyenesen kihozzák, és szuperül néz ki.35 hetes pocis:)

2010. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Nagyon nagy a színválaszték is...
2010. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!