Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik színt válasszam? Baby...

Melyik színt válasszam? Baby Merc Olimp!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Baby Merc Olimp kocsit szeretnék,de nem tudom,hogy milyen színű legyen!A grafit-rózsaszínt néztem ki!Szerintetek?Kislánynak kellene!Segítsetek!Köszönöm!
2010. máj. 6. 14:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

15.10-esnek igaza van. itt nyiregyen is van boltja a Tikotikonak. éppen ma délután küldtem be hozzájuk a férjemet. mózessel, hordozóval együtt 45ezerbe kerül. 36 ezerbe kjerülne+12ezer külön a müzes, de egyben 45ezerért vihető.


[link]

2010. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

De annak nem bolygós a kereke, amit felettem írnak. Én olyat biztos nem vennék.


Szerintem szép a szürke-rózsaszín.

De nagyon tetszik még a zöld+fekete, virágos is meg ugyanaz bordóban. Nem egyszerű választani :)

2010. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
a 15 10-es-től kérdezném,h Budapestre is ingyen házhoz szállítanak,mert Nyíregyházán van az üzletük.
2010. máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

15.49-es vagyok. én linkeltem be a nyiregyi bolt lapját. igen, országosan házhozszállítják. itt a kezdő oldaljuk, le van írva:


[link]


igen, ezek nem bolygósak,de azt hiszem régebben is megvoltak bogygós kerék nélkül. :-) nekünk ez lesz. mindennel együtt 48ezer. szerintem az nem rossz. átalakítható a 2.tipus sportkocsivá, kistáska, mózes, hordozó, esővédő, szunyogháló.a férjem ma nézte meg. nekünk még van két hónapig, mert szeptemberre várjuk a babát, így aug.-ban vesszük majd meg a K13 v. K14 v. K16-osat.ezek uniszexek, lánynak fiúnak is jó.


[link]

2010. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
15:10-es vagyok.Mi megvettük már, vagyis megrendeltük.Igen országos a háthozszállítás, és ingyenes!!!Mi itt lakunk Szombathely mellett, vas megyében.Ide is kihozták.Nekem már csak kevéske van hátra.35 hetes pocakos
2010. máj. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

15.49-es vagyok.



és melyiket vettétek meg? mármint a 15.10-es kismami? kértetek hozzá hordozót is? és ugye nem nagy gond hogy nem bolygós? A férjem tegnap volt bent a botban, azt mondta jól néz ki nagyon, én csak olvastam őket.


akkor könnyű szülést neked :-)

2010. máj. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
15:10-es vagyok.Igen rendeltünk hozzá babahordozót is.Nagyon könnyű összeállítani, és összecsukni is, elég nagy, nem azok a manapság menő babakocsik, amibe már egy fél éves gyerek bele sem fér....A drapp alapon narancssárga csíkos szélűt vettük meg.Adnak hozzá két év jótállást, szerintem nagyon megéri:)
2010. máj. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

15.10-es köszönöm :-)


én is szemezek a narancssárgással :-) jó babatologatást benne :-)

2010. máj. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Köszi, viszont neked is:))
2010. máj. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm mindenki válaszát!Maradunk a Baby Merc Olimp-nál,mert fontos a bolygó kerék!:)Nekem jobban is tetszenek mint a Kunert kocsik!Szebbek a színek!Végülis a grafit-rózsaszínű lett a befutó,mert a férjem azért van oda!A fekete-virágos is nagyon tetszik nekem!:)Anett
2010. máj. 19. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!