Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorbetegségnél...

Terhességi cukorbetegségnél (160 g-os diétán vagyok) nem gond az, ha nem 1 órával ellenőrzik a vércukorszintet, hanem 90 perccel később?

Figyelt kérdés

Otthon elfogyasztott reggeli után a rendelőbe előfordul, hogy csak 90 perc után jutok be, így akkor nézik accu check-kel, és mindenhol azt olvasom, hogy 1 órával étkezés után kell nézni. A másfél órával későbbi 5,3 mmol érték még jó?


31 hetes kismama


2008. okt. 9. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó, mert az már benne van az éhhomi tartományban, úgy tudom.
2008. okt. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem máskor mondd meg,hogy miért jöttél, mert engem már leszúrtak ezért!!Én is 160 gr-os diétán vagyok!

28 hetes kismama

2008. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 170 -g os diétán vagyok de nem tudom mi módon lehetne betartani.Tudnátok nekem segíteni ebben ,hogy mégis miket esztek és hogyan?Mennyi volt a cukrotok ha szabad megkérdeznem?Válaszotokat előre is köszi.
2008. okt. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!