Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor a terhesség alatt a...

Mikor a terhesség alatt a legelső menszesz esedékes lett volna akkor nem éreztétek úgy mintha megjönne mégis a menstruáció?

Figyelt kérdés
Nekem menstruáció előtt pár nappal jelentkezik egy olyan érzés mintha már megjött volna, érzem a hasamban is emiatt gyakran ellenőrzöm a bugyimat is nem-e jött meg, de abban az esetben amikor ugye terhes lesz egy nő és nem tud róla és kimarad a menszesze nem érzi még azt amit menstruáció előtt érez?

2017. jan. 26. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt teljesen ugyanolyan,mint menszesz előtt. Nagyon fel voltam puffadva,jobban mint máskor. Illetve erős folyasom volt. Majd elmult 3-4 alatt,sajnos akkor barnazni kezdtem. De jol vagyunk mar.

21+5 hkm

2017. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom megnézni a válaszokat és nem is jelenik meg az oldalamon ez a kérdés a saját kérdéseim között. Ilyen még nem fordult elő. Ha kint vagyok a kérdésből akkor az látszik,hogy 2 választ kaptam ha belekattintok akkor meg azt írja ki,hogy nincs még válasz.
2017. jan. 26. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problemam, nem latom a valaszokat, pedig en is irtam es azt sem latom :(
2017. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindegy leirom megegyszer, talan mar jo lesz.

Szoval ez tipikus terhessegi tunet. Nalam is ez volt, foleg az elso terhessegemnel, rettenetes eros mindjart megjon erzesem volt, borzaszto mellfeszulessel.

2017. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most már láthatóak voltak. :)
2017. jan. 26. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!