Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogínygyulladásnál "csak" az...

Fogínygyulladásnál "csak" az íny vérzik, duzzadt és vörös, vagy fáj is a fog? Mit ajánlotok rá?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom eldönteni, hogy ez a fájdalom az ínyem miatt van, van egyébként is fáj az a fogam (elég rossz állapotban volt, 1 éve tömettem újra, de a doki szerint megtörténhet így is, hogy haldoklik).

13 hetes kismama


2008. okt. 9. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ínygyulladásnál a fog nem fáj. Ha a fogad is fáj mindenképp menj el fogorvoshoz. Ínygyulladásra használhatsz ecsetelőket.
2008. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!! Sejtettem... Be is jelentkezem a dokimhoz...
2008. okt. 9. 15:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A Corsodyl szájöblögető nagyon jó!Én is attól jöttem rendbe!
2008. okt. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tantum verde, homeopátiás, nekem ezt ajánlotta a fogorvosom, van oldat (ínygyulladásra) és szopogatós tabletta is, ami pedig torokfájásra is jó.
2008. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A fog nem fáj. A dokid tud ecsetelőoldatot felírni rá.
2008. okt. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a corsodyl jött be. De a fog tényleg nem az inygyulladástól fáj.
2008. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos a fogínyecsetelő oldatok nem jöttek be. :( Végül fogkrémet váltottam! A Paradontax nagyon jó! Iszonyú íze van, mert ásványi sós és gyógynövényes, de nekem ez volt az, ami segített! Elég drága 1400 Ft körül lehet venni gyógyszertárban, de láttam már a DM-ben is, 1200 Ft-ért!

25 hetes kismama

2008. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a javaslatokat!

Holnap délután fogad a fogorvosom, és azt mondta, kiderítjük, hogy mi is van... :-)

2008. okt. 9. 22:39
 9/10 anonim válasza:
Tudom hogy régen írtad. De velem is most ez a helyzet. Neked mit mondott a doki és mit kellett tenned?
2011. júl. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A fogat be kellett tömni. De az íny is fájt, arra a Curaprox termékcsalád oldatát kaptam, ami direkt ínygyull-ra van! Nem olcsó, de hatásos, öblögető, nem kell lenyelni... Recept nélkül kapható, direkt az ínyre kell kérni, mert több fajta is van. 1 hét alatt rendbejött! És sok C-vitamint ajánlott a doki!

jobbulást neked!

2011. júl. 1. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!