Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit ajánlotok gyomorsav...

Mit ajánlotok gyomorsav ellen? 33h

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz én még "csak" 16 hetes vagyok, de terhességem legelején volt ilyen gondom. Nekem a Rennie nem segített, viszont a Dr. Stomi rágótabletta annál többet. Próbáld ki, hátha neked is beválik. Üdv :)
2011. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Salvus viz. Borzasztó rossz ízű, de néhány kortytól azonnali hatás érhető el. Nekem csak ez használt.
2011. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a terhesség alatt végig Rennie-t szedtem. Nekem nagyon bevált, ahogy bevettem 2-3 perc múlva hatott is.
2011. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam csakis a Salvus víz jöhetett szóba, csodákra képes :))
2011. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem terhesség elején volt ilyen bajom. Citrom kicsavart leve és Rennie segített.
2011. jún. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy kis hideg tejet szoktam inni és ha fekszem, akkor a bal oldalra fekszem, mert jobb oldalról könnyebben visza folyik a gyomorsav.
2011. jún. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!