Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van jelentősége a petezsák...

Snoopy27 kérdése:

Van jelentősége a petezsák méretének 7 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam ultrahangon, ahol 5 mm embrió volt 20 mm petezsákban, csütörtökön is voltam más miatt és megultrahangoztak, és 9 mm embrió volt, de 20mm petezsákban szintén.Volt jó szívműködés.Az nem baj, hogy ugyanakkora a petezsák? Esetleg lehet hogy mérési hiba?

2017. jan. 27. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
En ugy tudom szamit. De a dokitol mert nem kerdezted? Nem mondta, hogy gond van? Ha ugy erzed hivd fel.:) az embrio nőtt ez jò!
2017. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekek soha egy szót sem mondtak a petezsák méretéről. 6 hetesen voltam először ultrahangon,látható volt,hogy élő az embrió. Ráírták,még a leletre,hogy a petezsák szabályos és a szikhólyag látható, CRL 3,9mm volt. Ennyi,a petezsák méretét meg sem említették. Szerintem ne agyalj ezen. 29hkm
2017. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi! Igazából 3 nap alatt 2-3 mm kellett max nőnie, az meg simán mérési hiba is lehet. A doki nem emlékezett az előző méretre, én is csak itthon láttam, ezért nem kérdeztem meg. Egyébként azt mondta, minden rendben. De hát én ilyen aggódos vagyok:)
2017. jan. 27. 12:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt látom, mert többféle néven, több kérdést is kiírtál, ami ugyanarról szó. Ez már tényleg túlzás! A 9. hónap végére be fogsz kattanni, ha minden apróságon így felpörögsz. Komolyan nem rosszindulat, jó tanács: Nyugalom!!!
2017. jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem oda is írtam, ilyenkor a legtöbb doki már nem is mér petezsákot, ha van embrió. Nem a petezsáknak kell nőnie, hanem a babának meg a méhnek :D
2017. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) akkor csak pozitívan:)
2017. jan. 27. 12:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem tett említést a doki a petezsák méretéről, sőt még a leleten is csak annyi van, hogy "Petezsák, benne szikhólyag." Méret nincs írva, az ultrahangos fotón sem látom, hogy lenne rajta valamilyen mérési adat, mm-ben. Nekem még nem látszódik az embrió, mert még csak 5-6 hétben vagyok, a doki szerint majd a 6-ban talán már fog.
2017. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt szívhang, szerintem nem kell aggódnod. :)
2017. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!