Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már látszik a petezsák...

Ha már látszik a petezsák méhen belül akkor kizárható a méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. :)

(Hacsak nem kétpetéjű ikrek, és az egyik rossz helyen van, de az nagyon-nagyon ritka.)

2017. jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi😄
2017. jan. 16. 12:55
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ugye ezt a kérdést nem gondoltad komolyan? Ha méhen belül van akkor hogy lenne már méhen kívüli? Max abban az esetben amit az első válaszoló írt
2017. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem,mert voltam dokinal,aki 8 mm petezsakot latott mehen belül.Azt mondta menjek vissza 2 hét múlva, akkor már többet látunk.Ez alapjan a méhen kivülit sem tudja kizárni. Én sem értettem, vissza is kérdeztem, hogy ez biztos? Dehát gondoltam ő a doki...csak tudja...
2017. jan. 16. 13:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért kell visszamenned, mert még nem volt szívhang, de 2 hét múlva már lesz.
2017. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem azért hívott vissza hogy kizárja a méhen kívüli terhességet mert azt már kizárta azzal hogy méhen belül van... Azért hívott vissza mert valószínűleg még nem volt szívműködése az embriónak ami azt jelenti hogy a terhességed fiatalabb mint 6 hét
2017. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen,5 hét 1 napos voltam akkor. Köszi a válaszokat!
2017. jan. 16. 17:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Azóta mekkora a baba?
2017. jan. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia. Pont most jöttem a dokitól. 13 mm, jó szívműködéssel. 2 nappal kisebb a gép szerint. 7+4 , mensi szerint 7+6 vagyok. De a doki azt mondta ezzel nem kell foglalkozni, minden rendben.😄
2017. febr. 1. 10:49
 10/10 anonim válasza:

Nekem is azt mondta a doki , 1 hét mulva menjek vissza, de ne éljem bele magam, mert még lehet méhen kívüli, és még szívhangja sincs!

Meg ilyesztett de utánna olvastam ha bent van, az már nem megy ki és szivhang majd 6 hét után... Még csak 4 hetes , 2mm!

Veled minden rendben volt aztán?

Remélem igen!

2017. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!