Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetesen borzasztó fáradékonys...

7hetesen borzasztó fáradékonyság, fáradtság, normális?

Figyelt kérdés
A hét elején voltunk orvosnál, elvileg minden rendben van, de azóta egyre fáradtabb vagyok, 12 órát minimum aludnék :-D terhességi rosszulléteim nincsenek, csak a mellem feszül.
2017. jan. 28. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, teljesen normális, azt hiszem a progeszteron okozza.
2017. jan. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 babyboom567 ***** válasza:

Normális.Nekem volt olyan,hogy délután 3tól,másnap reggel4ig aludtam,csak azért eddig mert mennem kellett dolgozni,különben aludtam volna tovább.Jah és 11-12kor kb már csak vonszoltam magam, alig vártam hogy végezzek,és hazaérjek aludni.

Kitartás

2017. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bizony ez minden kismamával megtörténik :D

Non stop tudtam volna aludni és az is kevés lett volna XD Használhatatlan voltam itthon....


Most kezd jobb lenni így 13. héttől


Kitartás :) És pihenj amikor csak tudsz....később úgyse lesz rá alkalmad :D

2017. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En 7+5 hetes vagyok es mozdulni nem tudok, olyan faradtsag van rajtam. Emelygek is, bar abbol vannak jobb es rosszabb napok, de most is szegeny volegenyem mosogat, mert nem tudok 10 percig ott allni a mosogato elott... Allitolag a 2. trimeszter mar kellemesebb :-D
2017. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálam ugyanez a helyzet, pedig sose voltam jó alvó. Most 10-12 órákat alszom és szinte állandóan fáradt vagyok.
2017. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!