Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most teszteltem pozitivat es...

Most teszteltem pozitivat es jovoheten wellnesezni megyunk a parommal?! Mehetek vizbe? Koszonom a valaszokat

Figyelt kérdés

2017. jan. 29. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
A melegvizes medencék nem ajánlottak,ahogy a szauna sem.
2017. jan. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Én voltam terhesrn wellnesben.

A dokim azt mobdta: a testhőmtől melegebb vízba ne menjek. Szauna gőzfürdő tilos.

Canestenes tampont használjak mielőtt bemennék a vízbe!

2017. jan. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

A canestenes tampont egy nagy baromság!

Egyrészt a Canestent TILOS a hüvelybe kenni, külsőleg alkalmazandó. Másrészt ha nincs menstruáció, a tampont többet árt, mint használ. Felsért a nyálkahártyát, ami aztán jó alap a fertőzéseknek. Harmadszor: nem csak gombát lehet kapni, a Canesten meg másra nem jó. Negyedszer: feleslegesen használva csak annyit lehet elérni vele, hogy amikor szükséges lenne, akkor meg már nem hat az hatóanyag. Ötödször: terhesen az orvos tudta nélkül SEMILYEN gyógyszert nem szabad használni. És végül: a Canesten betegtájéoztatójában világosan le van írva, hogy a hatóanyaga, "a klotrimazol alkalmazása a terhesség első három hónapjában kerülendő".


Tehát nem tudom, ki volt az a barom, aki ezt kitalálta, de legalább ne terjesszétek!

--

Hogy a kérdésre válaszoljak: hűvös vízben lehet fürödni, termálfürdő, szauna és masszázs tilos.

2017. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tehát nekem az ORVOSOM ezt mondta!!!!

Nem én találtam ki, mint ahogy te ezt gondolod.

De nyilván jobban tudod az orvosnál!!!!


Kérdező: az a biztos ha felhívod a nőgyógyászod és megkérdezed.


És persze nekünk semmi bajunk nem lett 9 hónap alatt 3x voltunk wellnesben, és strandon is voltunk egy párszor.

2017. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Válts orvost. (És olvasd el a betegtájékoztatót. Az is benne van, hogy csak külsőleg, és az is, hogy első 3 hónapban semmiképp.)


De mindenki azt csinál magával, amit akar, nekem attól se jobb, se rosszabb nem lesz.

2017. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szauna és forró víz tílos.

Canestenes tamponról nem tudok! De azt igen hogy első 3 hónapban nem ajálják! Nekem is volt gombám, de doki csak 11 héten mert hüvelykupot adni, addig caneszten krémet használhattam de csak külsőleg és 2 külön orvos is ezt mondta nekem terhesgondozoba a nődoki is azt monta krém tilos a hüvelybe, és pesten a magánklinikán a nődoki is azt mondta krém hüvelybe tilos! Majd kupot írt fel 11 héten!

2017. jan. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) ma mindenképp felhivom a dokit csak hetvegen nem akartam zavarni ! Fura lehet az a doki aki ezt a canesten tampon combot ajanlotta ... amugy se tennem fel nem hogy babasan !
2017. jan. 30. 07:52
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell ugy kiakadni, nekem hematomám volt és kaptam rá érrendszer erősító tablettát, rá van irva hogy erhesen nem szabad szedni de ha a doki ezt mondja akkor ő csak tudja mi a jo a kismamának, én be is szedtem és semmi bajom, elmult a hematomám. nem minden orvos egyformán gyogyit, el kell fogadni a saját orvosunk által javasolt dolgokat ha nem tetszik tovább kell menni, a válaszado csak segiteni akart a kérdezőnek! Én egyébként ugy tudom hogy kloros vizbe se szabad menni mert hiába kloros több bacilus van benne mint mondjuk a balcsiban, legjobb a sos tengerviz az tisztit rendesen, uh én a helyedben nem mennék semmilyen medemcébe sem, de majd eldöntöd az alapján amit a doki mond neked.
2017. jan. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta ne menjek ! Így lemondtuk az utat ! Koszonom a valaszokat
2017. febr. 1. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!