Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21hetes terhes vagyok es nem...

21hetes terhes vagyok es nem szeretem a babamat lehet azert mert nem akartam van igy valaki?

Figyelt kérdés
2017. jan. 29. 21:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom, nem vígasztal, de sokan irigyelnek...
2017. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Sokan a megszületett babájukat sem szeretik. Írjam mik vannak?

Volt, aki betömte zsebkendővel az újszülött száját és otthagyta a kórházi kukában, van aki cigit szívat a pár hónapossal mert szerinte vicces és van aki telefonozott miközben pár méterre tőle vízbefulladt a gyermeke, de az sem semmi aki a vonaton felejtette a csecsemőt vagy kocsiban hagyják meghalni.


Remélem nem bővíted a listát.kicsit gondolkozz.

2017. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Gyönyörű...😪
2017. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem akartad, akkor miért tartottad meg? Mi lesz vele, ha megszülöd?
2017. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
:(
2017. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy így érzel, biztos nehéz körülményeid vannak, esetleg próbáld megfogalmazni, hogy mitől félsz esetleg, van-e valami feldolgozatlan dolog az életedben, milyen a kapcsolatod Édesanyáddal. Lehet, ha megszületik, változni fogsz Te is, hidd el, rengeteg örömet ad egy ilyen pici. Én nem ítéllek el, nem ismerem a háttered. Ha úgy érzed, nincs kötődésed és nem tudod felnevelni, add őt örökbe, sokan szeretnék és megadnák neki, amit Te nem akarsz és itt nem az anyagiakra célzok.
2017. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
72%

Mióta nem szereted?

Mióta nem akarod?

2017. jan. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Akkor szülés után add örökbe,ne kelljen már úgy felnőnie szegénynek,hogy a saját anyja nem szereti.El sem tudom képzelni,hogy nem lehet szeretni a saját babádat,de akkor legalább védekeztél volna vagy vetetted volna el.
2017. jan. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%

Az elsőm nekem se volt tervezett,és elejétől imádtam.

De igen,van olyan,hogy valaki ,aki nem tervezte,nem szereti. Ez ált változik ha megszületik.

Az elsővel nekem is nehezebb volt,nem volt az a nagy szerelem kb fél évig meg,amit mindenki mondott,hogy van. Szerettem ,de kötelességből láttam el. Nehéz volt otthon vele,mert az apja semmi támaszom nem volt.

A második tervezett a jelenlegi páromtól. Ő vele az elejétől szuper,de unalmas ugyanúgy,mert ő a társaságom csak,mert a nagy ovis.

A nagy átlag megszereti a babát akkor is,ha nem tervezett. Ha mégse,érdemes pszichológushoz menni.

2017. jan. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akartad kár volt megtartani. Egyébként, mivel megtartottad nyilván oka volt... és van remény, hogy amint először meglátod szerelem lesz első látásra... sose lehet tudni. Kitartás minden jót!


Legrosszabb esetben add örökbe. Csak ne árts se neki se magadnak.


Minden jót!

2017. jan. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!